Opener Festival już w tym tygodniu [zdjęcie ilustracyjne]

i

Autor: CC0 Public Domain / Pexels / Pixabay.com Opener Festival już w tym tygodniu [zdjęcie ilustracyjne]

Szokujące zdjęcia

Skandal na Openerze w Gdyni! Wielkie gwiazdy zobaczyły miłosne igraszki?! Zakochanych poniosła fantazja!

2023-07-03 9:12

Opener w Gdyni cieszy się od lat niesłabnącą popularnością, ale tym razem festiwal został przyćmiony przez skandal, który wydarzył się podczas jednego z koncertowych dni. Na ekranie fotobudki nagle miały pojawić się zdjęcia pary, która zabawiała się w środku. Wielkie gwiazdy mogły to ponoć nawet zobaczyć, spoglądając na ekran postawiony na terenie Openera. Pomysł, który miał przyciągnąć ludzi do fotobudki i sprawić, że sami poczują się jak celebryci, okazał się dosyć, cóż, problematyczny. Zdjęcia wypłynęły już do sieci, a głos zabiera organizator wydarzenia.

Aktualizacja:

Alter Art wydało oświadczenie w sprawie skandalu na Openerze. Jak czytamy, zdjęcia uczestników festiwalu wykonane w fotobudkach partnerów imprezy nie były wyświetlane na ekranach scenicznych, jak pisano w sieci. "Żadne materiały tego rodzaju nie były kiedykolwiek udostępniane na ekranach scenicznych. Co więcej, nigdy nie było takich planów", podkreślono. Uczestnicy imprezy twierdzą jednak, że zdjęcia i tak się pojawiały - tyle że na ekranach samej fotobudki, gdzie mógł zajrzeć każdy. Alter Art tego nie potwierdza.

Wcześniej pisaliśmy:

Open'er Festival 2023 w Gdyni znowu przyciągnął prawdziwe tłumy do Trójmiasta. Tysiące osób bawiły się w rytm muzyki polskich i zagranicznych gwiazd. Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, Lizzo, Lil Nas, SZA - to zaledwie kilka z wielkich nazwisk. Imprezę przyćmił jednak skandal, który wydarzył się w jednego z koncertowych dni. A wszystko zaczęło się od tego, że ktoś wpadł na pomysł, by postawić fotobudkę na terenie festiwalu. Chciano w ten sposób, by każdy mógł poczuć się jak celebryta. Pech chciał, że do fotobudki weszła jakaś zakochana para, którą ewidentnie poniosła fantazja. Oddali się miłosnym igraszkom, uwieczniając wszystko na zdjęciach, które później... trafiły na ekran fotobudki. Gorszące sceny mogły zobaczyć nawet wielkie gwiazdy obecne na festiwalu, gdyby tylko spojrzały na ekran. To nie wszystko.

Skandal na Openerze w Gdyni! Wielkie gwiazdy zobaczyły miłosne igraszki?! Zakochanych poniosła fantazja!

Zdjęcia z zabaw oralnych na Openerze w Gdyni od razu wypłynęły również do sieci. Większość serwisów zasłania twarze delikwentów i męski narząd rozrodczy, ale na Twitterze pojawiły się też zdjęcia bez cenzury. Fani festiwalu nie mają wątpliwości, że te sceny zostaną na długo zapamiętane i zapiszą się niechlubnie w historii Openera. A para, cóż, zapewne żałuje swojego występku, bo raczej nie takiej popularności oczekiwała.

Zobacz również galerię zdjęć: Festiwal Opener w Gdyni przyciągnął tłumy fanów

Sonda
Czy byłeś na Open'er Festival?
W Gdyni już się dzieje! Startuje Open'er 2023
Listen on Spreaker.