Sprawa dla reportera. Kobieta walcząca z mężem o dzieci PŁACZE, a Elżbieta Jaworowicz TAŃCZY do piosenki ŻONO MOJA!

i

Autor: Facebook Sprawa dla reportera. Kobieta walcząca z mężem o dzieci PŁACZE, a Elżbieta Jaworowicz TAŃCZY do piosenki "ŻONO MOJA"!

Kobieta walcząca z mężem o dzieci PŁACZE, a Elżbieta Jaworowicz TAŃCZY do piosenki "ŻONO MOJA"! Szokujące sceny!

2022-01-10 21:00

Jeden z ostatnich odcinków programu "Sprawa dla reportera" wywołał niemałe poruszenie w sieci. W studio poruszono problem pani Maryny, która walczy o opiekę nad dziećmi z mężem. W pewnym momencie Elżbieta Jaworowicz zapowiedziała występ artysty disco-polo, który zaśpiewał piosenkę "Żono moja". Kobieta płakała przez cały występ, a Elżbieta Jaworowicz tańczyła i podrygiwała w rytm muzyki.

Pani Maryna jest Ukrainką, która walczy z mężem Polakiem o opiekę nad dziećmi. Obecnie kobieta zajmuje się najmłodszym synem, dwójka starszych dzieci pozostaje z ojcem. Kobieta zgłosiła się ze swoim problemem do programu "Sprawa dla reportera". Mąż utrudnia jej kontakty z dwojgiem dzieci. Nad jej sytuacją pochyliła się Elżbieta Jaworowicz i eksperci, których zaproszono do studia.

NIE PRZEGAP: Wpadka w „Pytaniu na śniadanie”. Ten błąd ortograficzny aż kłuje po oczach!

Kobieta płakała opowiadając o swoim dramacie. W pewnym momencie Elżbieta Jaworowicz zapowiedziała występ disco-polo. W studio pojawił się Paweł Jasionowski z zespołu Masters, który wykonał swój największy hit - doskonale znaną wszystkim piosenkę "Żono moja". 

Pani Maryna płakała i co chwilę ocierała łzy z twarzy, a Elżbieta Jaworowicz tańczyła w swoim fotelu w rytm muzyki. Pod koniec występu kobieta uśmiechnęła się. Prowadząca wyłapała ten moment.

- Pani Maryno, nie wiem, co powie romantyczny małżonek, ale nareszcie się pani uśmiechnęła - powiedziała Elżbieta Jaworowicz.

Ten odcinek odbił się wyjątkowo szerokim echem w sieci. Wielu internautów nie podziela entuzjazmu dziennikarki i zarzucają jej brak empatii dla bohaterki, która zgłosiła się do niej ze swoim dramatem. A wy, jak oceniacie tę sytuację? Dajcie nam znać w komentarzach.

NIE PRZEGAP: Ojciec Joanny Opozdy komentuje strzelaninę w jego domu. Wydał oświadczenie

Sonda
Czy oglądasz "Sprawę dla reportera"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE