Sylwia Wysocka została brutalnie pobita, teraz wróciła. Ale będzie musiała rehabilitować się do końca życia

Sylwia Wysocka przeżyła prawdziwy koszmar. Aktorka do końca życia będzie cierpieć przez to, co wydarzyło się przed nieco ponad 3 lata temu. W 2021 r. gwiazda, którą polscy widzowie dobrze znają z "Plebanii" czy "Na Wspólnej", została brutalnie pobita. Udało jej się wrócić do zdrowia i do pracy, ale było to okupione ogromnym cierpieniem. Teraz Wysocka wygląda lepiej niż kiedykolwiek, jednak już zawsze będzie musiała się rehabilitować.

Sylwia Wysocka doświadczyła przemocy domowej, a jej tragiczna historia była naprawdę wstrząsająca. Wiosną  2021 roku lubiana przez widzów aktorka została skatowana przez partnera i z licznymi złamaniami trafiła do szpitala. Aktorka przez wiele miesięcy walczyła o powrót do sprawności. Nie mogła pracować i nie wiedziała, czy kiedykolwiek uda jej się wrócić przed kamery.

Zobacz także: Sylwia Wysocka pobita, okradziona i wyrzucona z domu! Akt oskarżenia już w sądzie

Sylwia Wysocka znów gra. Ale pobicie odcisnęło swój ślad

Na szczęście samozaparcie i ogromny wysiłek włożony w rehabilitację zrobiły swoje. Wysocka znów zaczęła dostawać możliwość pokazania się na ekranach. Fani trzymali za nią kciuki, a gwiazda nie zamierzała się poddać.

Zobacz także: Nowe wieści o Sylwii Wysockiej. Jej tragedia wstrząsnęła całą Polską

Gram w Na Wspólnej, byłam ostatnio w Ojcu Mateuszu, byłam na castingach do Jagiellonów - opowiadała Wysocka Faktowi nieco ponad rok temu.

Aktorka ma 62 lata, a więc jest w wieku emerytalnym, ale podobnie jak większość kolegów i koleżanek po fachu, nie zamierza rezygnować z pracy.

(...) wydaje mi się, że uprawiam taki zawód, że do końca życia będę liczyła na to, że a nuż coś się zdarzy… (...) Tak więc trzeba mieć nadzieję do końca życia i ja też ją mam. Człowiek do końca życia będzie liczył, że dostanie szansę. Daj Boże, żebym mogła pracować do setki - mówiła Wysocka.

Zobacz także: Sylwię Wysocką miał brutalnie pobić jej partner! Gwiazda serialu "Plebania" przekazała fatalne wiadomości z sądu

Sylwia Wysocka pokazała się na wybiegu. Świetna z niej modelka

Ostatnio Wysocka znów zaprezentowała się jako modelka. Od lat bierze udział w pokazach mody z udziałem gwiazd. Tym razem chodziła po wybiegu w ramach akcji "Gwiazdy na Gwiazdkę". Wyglądała bajecznie w jasnym wdzianku.

Aktorka, która miała uszkodzony kręgosłup, już znów może chodzić, również na wysokich obcasach, ale niestety skutki pobicia będą dla niej odczuwalne już na zawsze.

Zobacz także: Sylwia Wysocka wygrała ze swoim oprawcą. Jaką karę dostał były partner aktorki?

Wysocka, gdy 3 lata temu trafiła do szpitala, miała złamane kręgi w odcinku piersiowym, pęknięty kręgosłup w trzech miejscach - na szczęście nie doszło do przerwania rdzenia kręgowego. Miała też złamaną rękę, nogę, liczne krwiaki i stłuczenia, poważne uszkodzenia w okolicach biustu, była cała obolała i posiniaczona. To wielkie szczęście, że gwieździe udało się z tego wyjść.

Zobacz także: Skatowana przez byłego partnera Sylwia Wysocka już zawsze będzie musiała mierzyć się ze skutkami swojej tragedii. Wiemy, w jakiej jest kondycji!

Zobacz więcej zdjęć. Sylwia Wysocka musi się rehabilitować do końca życia

Sylwia Wysocka: Będę musiała rehabilitować się do końca życia
Boże Ciało QUIZ. Księża w polskich serialach. M jak miłość, Ranczo, Plebania, Złotopolscy. Dopasuj aktora do roli
Pytanie 1 z 15
Księdza proboszcza w serialu "Ranczo" grał:

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki