Sylwia Wysocka

i

Autor: WBF

Jest wyrok

Gwiazda "Plebanii" wygrała w sądzie. Jej partner skazany za pobicie

2023-05-25 14:21

Sylwia Wysocka (61 l.) może odetchnąć z ulgą. Były partner aktorki został uznany przed sądem winnym jej pobicia. Do zdarzenia doszło 25 kwietnia 2021 roku, w domu, w którym mieszkali. Wysocka została wówczas zepchnięta ze schodów, miała złamany kręgosłup, uraz ręki i kości piszczelowej. Potrzebowała długiej rehabilitacji.

Wypadek spowodował, że Sylwia Wysocka nie mogła zarabiać i potrzebowała pieniędzy na rehabilitację. Wniosła sprawę do sądu i ją właśnie wygrała. "Super Express" jako pierwszy pokazał zdjęcia pobitej aktorki, zarówno z karetki pogotowia jak i szpitala.  Niestety proces się wlekł i Wysocka nie była dobrej myśli. - Zawiodłam się na organach ścigania, czyli policji i prokuratorze, jak i na organach sprawiedliwości, czyli sądach. Nie wyobrażałam sobie, że to tak wygląda - mówiła w jednym z wywiadów.

W końcu proces się zakończył. Pozwany mężczyzna został uznany winnym spowodowania uszczerbku na jej zdrowiu. Jakiś czas temu założono mu Niebieską Kartę, a teraz musi zapłacić 20 tys. zł grzywny i pokryć koszty sądowe - informuje magazyn "Na żywo". - Nigdy nie podejmowałam kwestii związanych z odszkodowaniem czy zadośćuczynieniem, choć znalazłam się w trudnym położeniu - powiedziała Wysocka.

Aktorka na razie nie podjęła decyzji, czy złoży apelację i będzie żądała wyższej kary dla oprawcy. - Rozważam taką możliwość, ale nie podjęłam jeszcze decyzji. Dla mnie najważniejsze jest to, że został uznany winnym - wyznała.

Sylwia Wysocka zmasakrowana. Gwiazda "Plebanii" wyznaje: Każdy krok to cierpienie [ZDJĘCIA]

Nagie role Sylwii Wysockiej gwiazdy "Plebanii". Była seksbombą lat 80. [GALERIA]

Sylwia Wysocka, gwiazda "Plebanii" i seksbomba lat 80. Rozbierane sceny
Sonda
Miałeś/aś kiedyś sprawę w sądzie?
Nasi Partnerzy polecają