Sylwia Wysocka

i

Autor: EASTNEWS

Nagie role Sylwii Wysockiej gwiazdy "Plebanii". Była seksbombą lat 80. [GALERIA]

2021-05-05 19:07

Sylwia Wysocka to aktora znana głównie z serialu "Plebania". W produkcji TVP wcielała się w rolę Barbary Wojciechowskiej. Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą brutalnego pobicia. Gwiazda trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami. O szczegółach przeczytacie niżej. Zdradzamy też szczegóły nieznanych nagich ról Sylwii Wysockiej. Aktorka w latach 80. była prawdziwą seksbombą! Zobaczcie naszą galerię.

Sylwia Wysocka była kiedyś prawdziwą seksbombą, która niejednokrotnie pokazywała swoje wdzięki na ekranach telewizorów. Grała w licznych produkcjach, które wymagały od niej... rezygnacji z ubrań. "Plebania", w której występowała wiele lat w roli Barbary Wojciechowskiej, to nie jedyna produkcja, dzięki której mogła zapaść w pamięć. Aktorka ma na swoim koncie występy w "Na Wspólnej", "Samo życie" czy "Na dobre i na złe" jednak to jej krągłości robiły furorę w filmach z lat 80. Niestety, ostatnio o Sylwii Wysockiej zrobiło się głośno za sprawą przykrej sprawy brutalnego pobicia. O zdarzeniu opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem". W naszym wcześniejszym artykule zobaczycie także zdjęcia, więcej tutaj: Sylwia Wysocka: Gwiazda seriali została brutalnie pobita. Trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami! [Zdjęcia tylko u nas]

Sylwia Wysocka była seksbombą lat 80.

Okazuje się, że aktorka, którą spotkało przykre zdarzenie dała się poznać polskiej kinematografii nie tylko jako gwiazda słynnych seriali. Jej ciało przyciągało wzrok w latach 80., kiedy to była prawdziwą seksbombą! W naszej galerii znajdziecie odważne zdjęcia Sylwii Wysockiej. Takich kadrów się nie spodziewacie! Swoje ciało odsłaniała m.in. w tytułach:

  • "Cyrk odjeżdża" (1987) - scena w wozie cyrkowym, Wiesia (Sylwia Wysocka) bez biustonosza, w samych spodenkach
  • "Gorzka miłość" (1989) - kąpiel w jeziorze
  • "Mefisto walc" (1989) - Wysocka w roli Anny, przymierza bluzki odsłaniając górne partie ciała
  • "Kronosz bukasa" (1989) - aktorka występuje jako Rhea
  • "Silnejsi nes ja" (1990) - Czechosłowacki kryminał, a w nim scena erotyczna Kristyny (Sylwia Wysocka) z Profą (Jakub Wehrenberg)

Zobaczcie naszą galerię, a w niej gorące zdjęcia aktorki Sylwii Wysockiej z lat 80.!

Sylwia Wysocka, gwiazda "Plebanii" i seksbomba lat 80. Rozbierane sceny

Największe seksbomby PRL-u. Potrafisz je rozpoznać?

Pytanie 1 z 10
Kto to jest?
Zdjęcie