Sylwia Wysocka, każdy krok to cierpienie

i

Autor: SEM/arch prywatne Sylwia Wysocka, każdy krok to cierpienie

Sylwia Wysocka zmasakrowana. Gwiazda "Plebanii" wyznaje: Każdy krok to cierpienie [ZDJĘCIA]

Sylwia Wysocka (59 l.), która w kwietniu w wyniku pobicia doznała poważnych obrażeń ciała walczy o odzyskanie zdrowia i dawnej sprawności. Sprawę wciąż bada policja. Gwiazda filmów i seriali pojawiła się ostatnio w jednym z warszawskich szpitali na wizycie kontrolnej. Asystowała jej przyjaciółka, gdyż aktorka nadal nie jest w stanie samodzielnie się przemieszczać.

Dla Sylwii Wysockiej każdy krok to ogromny ból i cierpienie. Aktorka ma złamany w trzech miejscach kręgosłup, złamane kręgi w odcinku piersiowym, złamaną rękę, złamaną kość piszczelową. Krwiaki powoli ustępują, ale złamania nie chcą się goić. Po wyjściu ze szpitala artystka zamieszkała u schorowanej mamy, która też wymaga opieki. Wciąż nie może wrócić do domu w Starej Miłosnej, gdzie doszło do tragedii. Od sześciu tygodni nie ma dostępu do rzeczy osobistych i dokumentów. W codziennym funkcjonowaniu pomagają jej znajomi i przyjaciele. Pod koniec tygodnia aktorka udała się do szpitala na wizytę kontrolną. Jak dowiedział się „Super Express” do placówki zdrowia zawiozła ją przyjaciółka Maja. 

ZOBACZ TEŻ: Nagie role Sylwii Wysockiej gwiazdy "Plebanii". Była seksbombą lat 80. [GALERIA]

- Stan zdrowia nie poprawia się w takim tempie, jakim bym chciała. Lekarze mówią, że nieprędko wrócę do pracy i uprawiania ukochanych sportów. Złamania bardzo wolno się zrastają - mówi nam ze smutkiem pani Sylwia, która z trudem rozmawia nawet przez telefon. 

Gwiazda porusza się o kulach, złamany kręgosłup podtrzymuje jej gorset ortopedyczny, po zdjęciu buta pneumatycznego nadal musi nosić ortezę na prawej stopie.

Sylwia Wysocka w filmie Chopin Pragnienie Miłości

i

Autor: Materiały prasowe
Sylwia Wysocka jeszcze do niedawna czynnie uprawiła jogę

i

Autor: Materiały prasowe

QUIZ. Czwarta rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Pamiętacie jego twórczość?

Pytanie 1 z 10
Z jaką grupą/kabaretem był związany Wodecki, zanim rozpoczął solową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE