SZOK! Danuta Holecka odchodzi z TVP?! Nieoficjalnie: Roczny okres wypowiedzenia

2023-11-30 15:02

Danuta Holecka, gwiazda TVP i prowadząca "Wiadomości", odchodzi z TVP?! Tak nieoficjalnie twierdzą media, których źródła wskazują na to, że "dokumenty zostały już podpisane". Wynika z nich, że prezenterka miałaby mieć roczny okres wypowiedzenia przed odejściem. Co na to sama zainteresowana? Holecka na początku twierdziła, że to bzdury, a potem, że sprawy nie komentuje. Zwróciliśmy się do TVP z prośbą o komentarz.

Danuta Holecka, szefowa "Wiadomości" i gwiazda TVP, odchodzi ze stacji?! Tak twierdzi serwis NaTemat, który miał potwierdzić tę informację w dwóch niezależnych (choć anonimowych) źródłach w stacji. – Dokumenty zostały już podpisane. Ma odejść 12 grudnia za porozumieniem stron z rocznym okresem wypowiedzenia – podaje nieoficjalnie serwis. Sama Danuta Holecka w rozmowie z portalem na początku stwierdziła, że to bzdura, ale potem powiedziała, że nie chce sprawy komentować. Kolejne nieoficjalne głosy mówią, że szefowa "Wiadomości" miała sama poprosić o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. - Skoro wie się, że praca tutaj i tak się zakończy, to naturalne jest, że chce się samemu wykonać uprzedzający ruch - słyszymy od rozmówcy z TVP - podaje Gazeta.pl. Podobno jest jeszcze wpisana w grafik na styczeń 2024 r., ale tylko "pro forma".

Zwróciliśmy się do biura prasowego TVP z prośbą o komentarz w tej sprawie. Gdy ten tylko nadejdzie, będziemy aktualizować materiał.

Sonda
Jeśli Danuta Holecka faktycznie odejdzie z TVP, będzie Ci jej brakować?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają