Tylko w SE

Tajemnicze wyznanie Ireny Santor. Mówi o wieczności. "Na razie mi nic nie grozi"

2023-01-25 5:20

Irena Santor (89 l.) to piosenkarka, której przeboje takie jak „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”, „Powrócisz tu” czy „Tych lat nie odda nikt” znają i śpiewają całe pokolenia. Na szczęście ta ponadczasowa artystka wciąż jest w znakomitej formie i ma nadzieję, że życie przyniesie jej jeszcze wiele dobrego.

-Jeśli mam mieć jakiś cel, to żeby żyć do końca świata i jeden dzień dłużej - dodała z uśmiechem Irena Santor.

Irena Santor, wielka dama polskiej piosenki, wycofała się z życia publicznego

Wielka dama polskiej piosenki tryska humorem i optymizmem. Choć Irena Santor kilka lat temu wycofała się z życia zawodowego, rezygnując z wielkich koncertów, od czasu do czasu daje o sobie znać, a nawet bywa, że w wyjątkowych sytuacjach pojawia się publicznie. "Super Expressowi" udało się porozmawiać chwilę z panią Ireną, która ma się świetnie. Artystka cieszy się każdym kolejnym dniem, ale niczego nie planuje na wyrost. Wokalistka twierdzi, że nie robi postanowień noworocznych, bo już wiele rzeczy udało jej się spełnić. - Ja już takich postanowień nie mam. Wszystko, co postanowiłam, to w gruncie rzeczy dotrzymałam, ale też są takie, których nie dotrzymałam. Jednak na razie mi nic nie grozi, żeby coś sobie postanawiać - powiedziała „Super Expressowi” Irena Santor. Gwiazda estrady ma jednak nadzieję na długie życie. Na szczęście zdrowie jej dopisuje. 

Irena Santor: Cieszę się, że jestem. Doceniam każdą piękną chwilę!
Sonda
Czy cenisz twórczość Ireny Santor?

Posłuchaj rozmowy o męskości, kobietach i o tym, kiedy facet staje się długodystansowcem.

Gościem podcastu Marcina Mellera jest pisarz Zygmunt Miłoszewski.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają