Ale foty!

Tomasz Kammel świętuje 52. urodziny. Tak zmieniał się prezenter. Dziś gwiazda TVP to prawdziwe ciacho!

2023-07-12 20:04

Tomasz Kammel to niekwestionowanie obok Krzysztofa Ibisza i Macieja Prokopa jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych. 12 lipca 2023 roku gwiazda TVP kończy 52 lata. Z tej okazji przypomnijmy sobie, jak zmieniał się kultowy prowadzący.

Tomasz Kammel na ekranach telewizorów gości nieprzerwanie od ponad 25 lat. Rozpoznawalność zapewniła mu nie tylko kultowa "Randka w ciemno", ale także prowadzenie innych formatów, takich jak "Kawa czy herbata?", "Teleexpress", "Pytanie na śniadanie", "Dzieciaki górą!", "The Voice of Poland", "The Voice Kids". Prezenter prowadzi również najważniejsze wydarzenia transmitowane przez TVP jak na przykład: festiwal w Opolu, czy "Sylwester Marzeń".

Tomasz Kammel kończy 52 lata. Tak zmieniał się prezenter!

Tomasz Kammel 12 lipca kończy 52 lata. Przez lata prowadził najważniejsze wydarzenia kulturalne, bez wątpienia obok Krzysztofa Ibisza i Macieja Prokopa to jeden z najpopularniejszych prezenterów w kraju. Z okazji urodzin przypominamy stare zdjęcia kultowego prezentera. Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się jego wizerunek. Dziś gwiazda TVP to prawdziwe ciacho.

Zobacz poniższą galerię: Tak zmieniał się Tomasz Kammel. Gwiazda TVP kończy 52 lat

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!