Tomasz Kammel

i

Autor: AKPA

Rozkosznie

Tomasz Kammel z kobietą na ramionach nadludzko silnego mężczyzny! Posypały się serduszka

2023-06-28 15:02

Tomasz Kammel ma powody do radości. Niedawno po raz kolejny poprowadził festiwal w Opolu, a teraz okazało się, że "Pytanie na śniadanie" TVP, którego jest jednym z prowadzących, wśród śniadaniówek miało najwyższą oglądalność w grupie wszystkich widzów. Z pracą Tomasza Kammela w TVP często wiążą się także zabawne sytuacje. W jednej z nich brał udział nadludzko silny mężczyzna Marek Czajkowski, u którego na ramionach - razem z kobietą - wylądował Kammel. Posypały się serduszka!

Izabella Krzan wrzuciła zdjęcie z Tomaszem Kammelem i siłaczem

Tomasz Kammel to jedna z głównych twarzy programu "Pytanie na śniadanie". Prezenter TVP ma powody do radości, bo - jak wynika z danych Nielsen Media -jego śniadaniówkę w pierwszym półroczu 2023 r., w grupie widzów 4+, oglądało średnio 450 tys. widzów, co przełożyło się na 9,2% udziałów pasma. Daje to "Pytaniu na śniadanie" pozycje lidera wśród programów śniadaniowych. Dla związanego od 1997 roku z TVP Tomasza Kammela praca to nie tylko... praca, lecz także przyjemność i okazja do spotkania niezwykłych ludzi. O jednym z nich opowiedziała partnerka prezentera z "Pytania na śniadanie" Izabella Krzan. Piękna współprowadząca pochwaliła się zdjęciem z nadludzko silnym polskim strongmanem, którego niektórzy uważają za następcę Mariusza Pudzianowskiego. 

Tomasz Kammel, Izabella Krzan i Marek Czajkowski - rozkoszna fotka 

To właśnie Izabella Krzan jest tą kobietą, która wspólnie z Tomaszem Kammelem wylądowała na ramionach siłacza Marka Czajkowskiego. Prezenterka TVP zabawną fotkę okrasiła dowcipnym - nieco samokrytycznym - opisem. - Kiedy prowadzący nie dźwigają programu, wchodzi ON i dźwiga prowadzących - Marek Czajkowski, Mistrz Polski Strongman 2022, Mistrz Europy U105, Drużynowy Mistrz Świata U105 i do tego, przemiły gość! - napisała Izabella Krzan. Pod fotką z siłaczem i Tomaszem Kammelem posypały się wirtualne serduszka. Trzeba przyznać, że całą trójka wygląda bardzo rozkosznie. 

W naszej galerii prezentujemy, jak Tomasz Kammel piękniał u boku byłej partnerki Katarzyny Niezgody, która niedawno wyszła za mąż za gwiazdora disco polo

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany