Tylko u nas!

Katarzyna Niezgoda wzięła ślub! Była partnerka Kammela wyszła za aktora. Oryginalna suknia [MAMY ZDJĘCIA]

2023-06-15 18:55

Katarzyna Niezgoda (54 l.) nigdy nie była szczęśliwsza. W czwartek 15 czerwca bizneswoman wzięła ślub. Jej wybrankiem jest aktor Paweł Markiewicz. Piękna ceremonia odbyła się pod Warszawą, w ogrodzie jednej z urokliwych restauracji. Panna młoda zaprezentowała się w oryginalnej, marynarkowej sukni ozdabianej piórami. Zobaczcie, jak wyglądał ślub Katarzyny Niezgody. Mamy dużo zdjęć!

Katarzyna Niezgoda przez 10 lat była partnerką Tomasza Kammela (52 l.). Para rozstała się w 2015 roku. Dziś piękna bizneswoman układa sobie życie na nowo i jest szczęśliwa jak jeszcze nigdy wcześniej. Właśnie wyszła za mąż!

Ślub Katarzyny Niezgody

W czwartek 15 czerwca Katarzyna Niezgoda wzięła ślub. Jej wybrankiem jest aktor i piosenkarz disco polo Paweł Markiewicz. Mężczyznę można znać m.in. z ról w serialach paradokumentalnych.

NIE PRZEGAP: Zostawiła dla niego męża, była nazywana jego "przykrywką". Dlaczego Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda się rozstali?

Piękna ceremonia ślubna Niezgody i Markiewicza odbyła się pod Warszawą, w ogrodzie jednej z urokliwych restauracji. Młodzi powiedzieli sobie tak pod baldachimem z białych kwiatów wisterii. Panna młoda zaprezentowała się w oryginalnej, marynarkowej sukni ozdobionej piórami. Postawiła na odcień złamanej bieli, a zamiast welonu wybrała efektowny fascynator. W dłoniach dzierżyła przepiękny bukiet z białych i bladoróżowych peonii. Stylizację dopełniały klasyczne szpilki w kolorze mlecznej bieli. Pan młody zaprezentował się w prostym garniturze z czarnymi spodniami i białą marynarką. Białą koszulę ozdobił imponującą czarną muchą.

Gwiazdy na weselu Katarzyny Niezgody

Na ceremonię zaproszono jedynie najbliższą rodzinę i przyjaciół - łącznie około 50 osób. Wśród zaproszonych gwiazd znalazły się Halina Frąckowiak czy Katarzyna Warnke. Jak udało nam się dowiedzieć, Katarzyna Niezgoda do ostatniej chwili trzymała szczegóły uroczystości w wielkiej tajemnicy, a goście poznali godzinę wydarzenia dopiero dzień wcześniej. 

Dla Katarzyny Niezgody to drugie małżeństwo. Z pierwszym mężem rozstała się, gdy poznała Tomasza Kammela. Gwiazda nie zaprosiła prezentera TVP na swój drugi ślub.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądał ślub Katarzyny Niezgody

Sonda
Podoba ci się suknia ślubna Katarzyny Niezgody?
Tak wyglądał ślub Pauli Karpowicz
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają