Dlaczego Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda się rozstali?

i

Autor: AKPA/Wojtalewicz Jarosław

Ten związek budził niemałe kontrowersje

Zostawiła dla niego męża, była nazywana jego "przykrywką". Dlaczego Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda się rozstali?

2022-12-09 11:56

Tomasz Kammel (51 l.) i Katarzyna Niezgoda (53 l.) byli parą przez dekadę. Zakochani byli nawet zaręczeni. Niektórzy sugerowali nawet, że prezenter traktował swoją ukochaną jako "przykrywkę". Jak wyglądał związek Kammela i Niezgody oraz dlaczego się rozpadł?

On, popularny prezenter, ona - businesswoman odnosząca kolejne sukcesy zawodowe. Poznali się podczas konferencji w 2004 roku. Prezenter prowadził wydarzenie, zaś jego przyszła ukochana była prelegentką. Tomasz Kammel opowiadał, że gdy tylko zobaczył Katarzynę Niezgodę, momentalnie się w niej zakochał - nazywał to "trafieniem sycylijskiego pioruna". Ich związek przetrwał dziesięć lat. Dlaczego każde z nich poszło w swoją stronę?

Historia miłości Tomasza Kammela i Katarzyny Niezgody

Gdy spotkali się po raz pierwszy, Katarzyna Niezgoda była mężatką, jednak jej związek wisiał na włosku. Zdecydowała się odejść od męża, a Tomasz Kammel był dla niej wsparciem. Ich znajomość przerodziła się w związek, który budził ogromne kontrowersje. Zakochani nie ukrywali swojego uczucia i chętnie pokazywali się na wszelkiego rodzaju wydarzeniach branżowych.

Nigdy niczego nie kalkulowałam, nie wyliczałam i to był mój błąd. Nie zdawałam sobie sprawy, jak trudno być osobą publiczną. Byłam w tym kompletną ignorantką. Po prostu zakochałam się - opowiadała Katarzyna Niezgoda w wywiadzie dla Vivy!. 

Wokół ich uczucia pojawiło się sporo plotek - niektórzy sugerowali, że Tomasz Kammel przy wyborze partnerki kierował się względami finansowymi, inni - że jest jego "przykrywką", gdyż sam prezenter nie chce ujawniać swojej prawdziwej orientacji seksualnej. Wytykano jej nawet rozmiar i wagę...

Choć Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel byli w sobie szczęśliwie zakochani, musieli mierzyć się z wieloma krzywdzącymi pogłoskami. Ich znajomi wspominali, że ciężko je znosili - Katarzyna Niezgoda niejednokrotnie płakała, gdy czytała niesłuszne oskarżenia na swój temat. Ponadto musieli wypracować kompromisy, by znaleźć czas dla siebie nawzajem, ona była bowiem typem rannego skowronka, on - sowy. 

Po kilku wspólnie spędzonych latach para zaręczyła się. Tomasz Kammel deklarował wówczas, że jest gotowy na małżeństwo, dodawał także, że nie miał wątpliwości, oświadczając się ukochanej. Choć w 2007 roku mówiono o tym, że wzięli sekretny ślub ewangelicki, nigdy nie udało się potwierdzić medialnych doniesień.

Problemy pojawiły się wówczas, gdy wybuchła afera nazywana "Kammelgate". Po jej ujawnieniu Katarzyna Niezgoda została wyrzucona z pracy (była wiceprezesem banku). Zarzucano jej prowadzenie interesów służbowych z firmą, której współwłaścicielem był Tomasz Kammel. Krótko później TVP podziękowało prezenterowi za współpracę.

Poważny kryzys wizerunkowy położył się cieniem na ich związku, jednak udało im się przezwyciężyć problemy. Prokuratura umorzyła sprawę, a Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel dalej wiedli wspólne szczęśliwe życie. Prezenter deklarował niegdyś, że pomagał im w tym fakt, że "nie uwikłali się w żadne zależności, które mogłyby sprawić, że trudno byłoby im się rozstać z dnia na dzień".

Ku zdziwieniu fanów w 2015 roku, po wspólnie spędzonej dekadzie, Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda rozstali się. Choć nie ujawnili, co jest powodem ich decyzji, według magazynu "Twoje Imperium" chodziło o fakt, że businesswoman zamarzyła o ustatkowaniu się - ślubie oraz dzieciach. Podobno Tomasz Kammel nie był gotowy na ten krok, dlatego postanowili się rozstać.

Obecnie i Tomasz Kammel, i Katarzyna Niezgoda pozostają w szczęśliwych związkach. Ona jest partnerką aktora i muzyka disco polo Pawła Markiewicza, on nie ujawnia zbyt wielu informacji o swojej ukochanej - wiadomo, że jest ona zatrudniona w międzynarodowej korporacji, ma na imię Kasia i jest mamą dwóch nastolatek. Czy to związek na zawsze? "Fakty są takie, że raczej będę starym kawalerem. Raczej tak. To deklaracja, która wynika ze statystyki" - stwierdził Kammel podczas rozmowy z Żurnalistą.

Zobacz, jak razem wyglądali Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda!

Sonda
Obserwujesz Tomasza Kammela?
Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany