Uczestnik 4. edycji "Rolnik szuka żony" ma chłopaka?! W programie szukał żony

2021-12-07 15:27
Uczestnik 4. edycji Rolnik szuka żony ma chłopaka?! W programie szukał żony
Autor: Facebook Rolnik szuka żony Uczestnik 4. edycji "Rolnik szuka żony" ma chłopaka?! W programie szukał żony

Niebywałe wieści nadchodzą wprost ze zjazdu uczestników programu "Rolnik szuka żony". Jak donosi informator jednego z portali internetowych, rolnik z 4. edycji show TVP, miał przyjechać na wydarzenie z chłopakiem! Co ciekawe, w programie szukał przecież żony!

Za nami 8. edycja programu "Rolnik szuka żony". Wspomnieniami wracamy jednak do początków programu, by przyjrzeć się losom jednego z uczestników. To Sebastian Zaremba z 4. edycji "Rolnik szuka żony", który pojawił się na zjeździe uczestników show TVP. Gwiazdy programu spotykają się tam, by tańczyć, śpiewać oraz rozmawiać na temat swoich doświadczeń w programie i po jego zakończeniu. Grupa rolników i kandydatek pojawiła się w Piotrkowie Trybunalskim, "by poznać się i poplotkować na temat ostatniej edycji" - donosi Pomponik.pl. Nie zabrakło zaskoczeń, jak dowiadujemy się od informatora wspomnianego portalu. Sebastian Zaremba miał pojawić się na miejscu zabawy ze swoim chłopakiem!

NAJNOWSZE INORMACJE O SEBASTIANIE: Sebastian z "Rolnik szuka żony" NIE JEST gejem?! Pokazał mocne dowody. Ktoś się na niego uwziął?

ZOBACZ TAKŻE: Żenujące uwagi Marka z "Rolnika"! Elżbieta zdradziła, co było powodem ich rozstania

W programie rolnik z 4. edycji pochodzący z miejscowości Osięciny, szukał przecież żony! Cztery lata temu widzowie TVP mogli zobaczyć jego wizytówkę, jednak mężczyzna ostatecznie nie wystąpił w programie. Ilość listów, którą nadesłały do niego kandydatki była niewystarczająca. Dziś, jak twierdzi informator Pomponika, mężczyzna ma chłopaka: - Sebastian, jeden z kandydatów z 4. edycji programu, przyjechał z... chłopakiem! Ciekawie razem wyglądali. Do programu poszedł, by znaleźć żonę. Dzisiaj żyje z mężczyzną. Przypomnijmy, że w programie "Rolnik szuka żony" w 2017 roku mówił o planach założenia rodziny: - Brzydki jakoś specjalnie nie jestem. Mam piękny dom, piękny ogród, gospodarstwo. Jestem miły, serdeczny, uczuciowy. Należałoby mieć rodzinę własną, dzieci, może w tym roku to się uda.

POLECAMY GALERIĘ: Marta Manowska na weselu Bogusi i Krzysia z "Rolnik szuka żony"

Uczestnik 4. edycji "Rolnik szuka żony" ma chłopaka!? W programie szukał żony

Czy Sebastian odnalazł szczęście u boku drugiego mężczyzny? Na jego profilu w mediach społecznościowych nie widnieją publiczne informacje o partnerze, nie widzimy też ich wspólnych zdjęć. Sebastian ma również status na Facebooku ustawiony jako "Wolny". Jaka jest prawda? Z odpowiedzią nie przychodzi nawet fotografia umieszczona w sieci przez Agatę Rusak, która również pojawiła się na imprezie uczestników "Rolnik szuka żony". Kobieta siedzi w objęciach Sebastiana i widać, że łączy ich prawdziwa przyjaźń.

SPRAWDŹ: To dlatego tak spieszyli się ze ślubem! Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony" będą mieli DZIECKO!

- Moja miłość nie przetrwała 💔 Ale jest super rolnikowa ekipa 😁 Która się powiększa o nowe znajomości👌 Dziękuję że jesteście 💚 P. S. Nie mam normalnych zdjęć bo na imprezie albo piłam albo jadłam albo siedziałam na kolanach😂 - pisze Agata wspominając dobrą zabawę.

Jak myślicie, Sebastian Zaremba z "Rolnika..." ma chłopaka, a może wciąż nie znalazł prawdziwej miłości?

Sonda
Czy oglądasz "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE