Tak Viki Gabor ubrała się na koncert Murem za polskim mundurem. Krzyż na piersi i skórzane spodnie [GALERIA]

i

Autor: AKPA, Piętka Mieszko Tak Viki Gabor ubrała się na koncert "Murem za polskim mundurem". Krzyż na piersi i skórzane spodnie [GALERIA]

Tak 14-letnia Viki Gabor ubrała się na koncert. Zaskakujący wybór [GALERIA]

2021-12-06 17:13

Viki Gabor (14 l.) była jedną z wielu gwiazd, które wystąpiły podczas koncertu "Murem za polskim mundurem". Impreza miała być "gestem solidarności z polskimi służbami mundurowymi strzegącymi granic Rzeczpospolitej Polskiej". Z tej okazji, na antenie TVP1 zobaczyliśmy w niedzielny wieczór wiele gwiazd polskich i zagranicznych. Wśród nich była Viki Gabor, która na "Murem za polskim mundurem" wybrała stylizację stonowaną, ale z pazurem. Zdjęcia w galerii w dalszej treści artykułu.

Viki Gabor była jedną z gwiazd podczas koncertu "Murem za polskim mundurem". Młoda wokalistka wystąpiła na scenie w ciekawej stylizacji. Nie zabrakło stonowanych kolorów, ale też elementów "z pazurem". To, jak wyglądała Viki Gabor podczas koncertu "Murem za polskim mundurem" możecie zobaczyć w naszej galerii poniżej. Najpierw przypomnijmy, kto oprócz młodej, polskiej artystki zagrał podczas imprezy. Było tam mnóstwo zagranicznych gwiazd: Oceana, Loona, Jenny Berggren, Captain Jack, In-Grid, No Mercy oraz Lou Bega. Na miejscu nie zabrakło też Idy Nowakowskiej, która zabrała tam swojego synka. Z polskiego podwórka pojawili się również tacy artyści jak: Edyta Górniak, Jan Pietrzak, Halina Frąckowiak, Rafał Brzozowski oraz Elwira Mejk (wokalistka disco-polo) i Trubadurzy. Więcej o wydarzeniu pisaliśmy tutaj: Koncert „#Murem za polskim mundurem”. Polskie i zagraniczne gwiazdy wsparły żołnierzy. Naszą uwagę przykuł jednak strój Viki Gabor, która wybrała skórzane spodnie, a z dodatków pokaźny krzyż.

Galeria niżej: Tak Viki Gabor ubrała się na koncert "Murem za polskim mundurem"

14-letnia Viki Gabor postawiła na skórzane dzwony w kolorze brązowym z rozcięciem na dole nogawki. Do tego założyła czarne, wysokie buty ze sporą platformą. W stroju Viki podczas koncertu "Murem za polskim mundurem" nie zabrakło też ciekawie dobranej góry. Plisowana koszula z kołnierzykiem i rozkloszowanymi rękawami przyciąga wzrok, zwłaszcza że na piersi nastolatki wisi pokaźny krzyż! Co sądzicie o takim stroju? Czekamy na komentarze.

Sonda
Czy Viki Gabor to polska Ariana Grande?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE