Ida Nowakowska zabrała synka na koncert "Murem za polskim mundurem". Tak gwiazda TVP pracuje z dzieckiem

2021-12-06 9:14
Ida Nowakowska zdradziła imię synka
Autor: Instagram Ida Nowakowska zdradziła imię synka

Prezenterka TVP zaangażowała się w pomoc przy organizacji koncertu „Murem za polskim mundurem”. Do bazy wojskowej na polsko-białoruskiej granicy zabrała synka. Ida Nowakowska (30 l.) wstawiła do sieci słodkie zdjęcie maleństwa.

Ida Nowakowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. Często występuje w telewizji publicznej w roli prowadzącej, w trakcie różnych ważnych uroczystości kulturalno-rozrywkowych. Od 2019 r. jest jurorką w tanecznym show TVP2 „Dance dance dance”. Od tego samego roku prowadzi również „Pytanie na śniadanie” oraz „The Voice Kids”. W 2019 r. i 2020 r. współprowadziła finał 17. i 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci. Od niedawna, Ida Nowakowska jest gospodynią wideo-poradnika „Od niemowlaka do przedszkolaka”, który emitowany jest na TVP Kobieta. Poruszone są tam tematy związane z macierzyństwem i opieką nad dzieckiem.

Zobacz wyżej GALERIĘ: Ida Nowakowska chroni Maksia przed telewizją

Ida Nowakowska pokazała twarz dziecka

Koncert „Murem za polskim mundurem” był wspólną inicjatywą TVP pod kierownictwem Jacka Kurskiego i Ministerstwa Obrony Narodowej. Na scenie pojawiło się wiele polskich i światowych gwiazd muzyki. Nie zabrakło również znanych twarzy z TVP. Oprócz Nowakowskiej pojawili się: Agata Konarska,  Michał Adamczyk i Małgorzata Tomaszewska.

Prezenterka "Pytania na śniadanie" najchętniej nie rozstawałaby się z synkiem nawet na chwilę. Mały Max Marek często odwiedza swoją mamę w trakcie jej przerw w pracy, na planie telewizyjnym. Na koncert poświęcony wparciu polskich służb na granicy, Ida również zabrała swoje dziecko. Na Instagramie pochwaliła się słodkim zdjęciem Max Marka, na którym widać jego buzię.

„Jak ja go kocham” – podpisała fotografię śpiącego synka.

Ida Nowakowska zabrała synka na koncert Murem za polskim mundurem. Tak gwiazda TVP pracuje z dzieckiem
Autor: @idavictoria

Ida Nowakowska uwielbia swój zawód oraz stację, w której pracuje. Jeszcze niedawno wymieniała swoje ulubione kanały TVP, przekonując, że ma pewność znalezienia tam wartościowych treści.

Oglądam dość sporo telewizji, oczywiście w wolnych chwilach, ale bardzo to lubię. Oczywiście jestem wielką fanką Telewizji Polskiej, bo tutaj pracuję i staram się też wiedzieć, co się dzieje. Oglądam też inne kanały tematyczne, jestem bardzo dumna z tego contentu, który jest tworzony. TVP Historia i TVP Kultura to naprawdę moje ulubione kanały. Za każdym razem, gdy włączam telewizję i włączam te kanały wiem, że znajdę coś fantastycznego. Naprawdę szczerze, z całego serca polecam” – wyznała Ida w rozmowie z "Super Expressem".

Koncert Murem Za Polskim Mundurem
Autor: Mieszko Piętka/AKPA
Koncert Murem Za Polskim Mundurem
Autor: Mieszko Piętka/AKPA
Sonda
Czy Ida Nowakowska dobrze robi zabraniając dziecku oglądania telewizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE