Ida Nowakowska zachwycona Wiadomościami TVP

i

Autor: AKPA Ida Nowakowska zachwycona "Wiadomościami" TVP

Ida Nowakowska zachwycona "Wiadomościami" TVP. "Uwielbiam TVP Info"

2021-12-01 10:30

Ida Nowakowska to gwiazda Telewizji Polskiej, która na dobre rozgościła się na antenie stacji. Niedawno tancerka i prezenterka przyznała, że bardzo cieszy się z pracy w TVP. W kolejnym wywiadzie Nowakowska przyznaje, że uwielbia TVP Info. Zaznacza też, że jej zdaniem pracuje tam "crème de la crème, jeśli chodzi o profesjonalizm".

Ida Nowakowska niedawno skomentowała sprawę Barbary Kurdej-Szatan. Zapytana o jej zwolnienie z TVP odpowiedziała, że "nie jej to oceniać" i wyznała, że życzy każdemu jak najlepiej, ale...: (...) Uważam, że pewne publiczne sytuacje są ważne. Aby przypominać, jak ważne są słowa. Jak ważny jest ich dobór - mówiła portalowi Jastrząb Post. Nowakowska nie zapomniała też o koncercie "Murem za Polskim Mundurem", którym jest zachwycona: - Cieszę się, że jestem w takiej Telewizji, która właśnie taki koncert tworzy, bo w takim duchu byłam wychowywana i w takim duchu chcę sama wychowywać swojego synka. Teraz, w mediach pojawiły się kolejne wypowiedzi Idy Nowakowskiej dotyczące Telewizji Polskiej. Prezenterka stacji przyznaje, że uwielbia TVP Info.

Idę Nowakowską można zobaczyć w takich programach TVP jak: "Pytanie na Śniadanie", "The Voice Kids" czy "You Can Dance - Nowa Generacja", "Dance Dance Dance". Tancerka i prezenterka zabrała głos w rozmowie z Pomponikiem na temat "Wiadomości" TVP. Przyznała, że uwielbia TVP Info i zaznacza, że atmosfera w stacji jest fantastyczna. Pracowników nazywa też "crème de la crème, jeśli chodzi o profesjonalizm, w każdym zespole".

Oczywiście. Uwielbiam TVP Info i oglądam, i jestem bardzo wdzięczna. Oglądam różne programy z wiadomościami, ponieważ chcę zobaczyć też, co opozycja mówi na różne tematy. Jestem osobą od zawsze zainteresowaną polityką (...). Każda rzecz, którą robimy w życiu, nawet to, że jesteśmy tu, stoimy, rozmawiamy, jest częścią polityki. Nie znam się na tym jakoś świetnie, aczkolwiek mam swoje zdanie i staram się interesować tym jak najbardziej. I tak, oczywiście, oglądam "Wiadomości".

PONIŻEJ GALERIA: Ida Nowakowska pracuje na dwa etaty

Ludzie nie widzą, jak wygląda to wszystko zza kulis. Myślą sobie: tu wszystko świetnie, a potem ktoś na kogoś krzyczy, coś jest niemiło. Słyszy się różne rzeczy, straszne czasami czytam. Nie wiem, jaka jest atmosfera gdzieś indziej, wiem, że u nas, czyli w TVP, jest po prostu fantastycznie. Są tutaj ludzie, którzy reprezentują crème de la crème, jeśli chodzi o profesjonalizm, w każdym zespole - dodaje gwiazda. Zgadzacie się z nią? Oglądacie "Wiadomości"?

Sonda
Oglądasz TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE