Gwiazdy na koncercie "Murem za Polskim Mundurem". Halina Frąckowiak o polskich żołnierzach

2021-12-01 9:30
Gwiazdy na koncercie Murem za Polskim Mundurem. Halina Frąckowiak o polskich żołnierzach
Autor: AKPA Gwiazdy na koncercie "Murem za Polskim Mundurem". Halina Frąckowiak o polskich żołnierzach

Koncert "Murem za Polskim Mundurem" odbędzie się w najbliższą niedzielę, w bazie wojskowej w Mińsku Mazowieckim pod Warszawą. Transmisja w TVP o 18.00. Znamy prowadzących imprezę, podczas której wystąpi wielu artystów. Halina Frąckowiak szczerze o polskich żołnierzach.

"Murem za Polskim Mundurem" - na koncercie wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy. Z USA przylatuje zespół No Mercy, którego przebój Where do you go zna chyba każdy, z Holandii - Loona z hitem Bailando, będzie też Ingrid z Włoch, Oceana, Lou Bega i Capitan Jack z Niemiec, Jenny Bergen ze Szwecji. Polskie gwiazdy to m.in.: Viki Gabor, Halina Frąckowiak, Trubadurzy i Edyta Górniak, która zamierza zrobić publiczności niespodziankę.

ZOBACZ: Andrzej Piaseczny prosto z mostu o Kurdej-Szatan. Mówi o dyplomacji osób znanych

- Ci żołnierze są na tej granicy dla naszego poczucia bezpieczeństwa a my, artyści jesteśmy im za to wdzięczni. Moja postawa to jest odruch człowieka i serca – powiedziała nam Halina Frąckowiak. - Takiej sytuacji nie było od czasów II wojny światowej. Melduję się na froncie artystycznym i tak dołączam do dzielnych chłopców na granicy, którzy bronią mojej ojczyzny. Cieszy mnie to, że TVP organizuje taki koncert, bo jest bardzo potrzebny – dodaje Marian Lichtman z Trubadurów.

SPRAWDŹ: Iluminacja "Murem za polskim mundurem" na budynku Sejmu

Lichtman wystąpi razem z Elwirą z zespołu Mejk, której syn służy w oddziałach Służby Granicznej. Razem zaśpiewają Przyjedź mamo na przysięgę. - Mój syn, tak jak tysiące jego kolegów, w nocy, czy w dzień, dzielnie pełni wartę. Broni granic naszego kraju. Nie pozwólmy innym pluć na mundur! Żołnierze - jestem z Was dumna! Matka jednego z Was – pisała zdenerwowana Elwira po wulgarnym wpisie Barbary Kurdej Szatan.

Koncert Murem za Polskim Mundurem odbędzie się w najbliższą niedzielę, w bazie wojskowej w Mińsku Mazowieckim pod Warszawą. Transmisja w TVP o 18.00.

NIŻEJ GALERIA: Uchodźcy w Kuźnicy. Granica polsko-bialoruska  

Sonda
"Murem za Polskim Mundurem" - będziesz oglądać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE