Wypadek samolotu lecącego do Dubaju. Podróżowała nim Roxie Węgiel! Co się stało?!

2021-12-07 10:48
Wypadek samolotu do Dubaju. Leciała nim Roxie Węgiel. Co się stało?
Autor: AKPA Wypadek samolotu do Dubaju. Leciała nim Roxie Węgiel. Co się stało?

Roxie Węgiel (16 l.) znajdowała się na pokładzie samolotu lecącego do Dubaju. Niestety, pojazd miał wypadek, a podróżni musieli zostać ewakuowani. Jak relacjonowali pasażerowie samolotu lecącego do Dubaju, miało nim mocno zatrząść. Sama Roxie Węgiel zdała relację z niepokojącego zdarzenia na Instagramie.

Fani Roxie Węgiel zadrżeli na wieść o tym, że samolot, którym podróżowała ich idolka, miał wypadek. Jak podał jeden z profili poświęconych młodej piosenkarce, samolot, którym Roxie miała się wybrać na wakacje do słonecznego Dubaju miał wypadek i uderzył w odladzarkę. - W samolot linii Emirates, który miał lecieć do Dubaju, uderzył pojazd do odladzania. Jak relacjonują pasażerowie: zatrzęsło mocno, odladzarka uderzyła w skrzydło. Było nerwowo. Na szczęście skończyło się na strachu - czytamy wpis na profilu instagramowym @weegielki.roksankii. Zwyciężczyni Eurowizji Junior postanowiła uspokoić fanów i odniosła się do niepokojących doniesień. Wyznała, że wszystko jest w porządku i nic jej nie jest, a noc zamiast w drodze do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, spędziła w hotelu. Co jeszcze wyjawiła Roksana Węgiel? Pełna treść jej wpisu w dalszej części artykułu.

POLECAMY GALERIĘ: Roksana Węgiel przeszła metamorfozę

Roxie, która była na pokładzie ewakuowanego samolotu wyjaśniła fanom, co się stało. Lot został przełożony i podróżni wyruszyli do Dubaju następnego dnia: - Wszystko jest git! Nie martwcie się. Musieliśmy wczoraj opuścić samolot, ze względu na zaistniałą sytuację. Spędziliśmy noc w hotelu i jak wszystko dobrze pójdzie, za chwile wylatujemy, także chill.

Sonda
Chcesz zobaczyć Dubaj?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE