Rolnik szuka żony 8. Ela bała się konfrontacji z Markiem. Wiemy czemu!

i

Autor: fot. AKPA/Gałązka Rolnik szuka żony 8. Ela bała się konfrontacji z Markiem. Wiemy czemu!

Żenujące uwagi Marka z "Rolnika"! Elżbieta zdradziła, co było powodem ich rozstania

2021-12-05 23:25

Za nami finał ósmej edycji show "Rolnik szuka żony". Program od lat wzbudza wielkie emocje. Widzowie z uwagą śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. W niedzielę, 5 grudnia, wyemitowano finał "Rolnik szuka żony 8". Podczas spotkania z Martą Manowską Ela wyznała całą prawdę na temat jej relacji z Markiem!

Dobiegła końca ósma edycja popularnego show Telewizji Polskiej. W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" uczestnicy spotkali się nie tylko z Martą Manowską, ale także z odrzuconymi i wybranymi kandydatami. Widzowie w końcu dowiedzieli się, które związki przetrwały! Kamila odkryła, że ma wady, jednak nie zdołała dogadać się ze swoimi kandydatami. Asia i Kamil się zaręczyli! Natomiast Stanisław zdradził, że przez dwa miesiące dużo myślał. Związek Krzysztofa i Bogusi rozwinął się na tyle, że para wzięła ślub, ale o tym produkcja poinformowała wcześniej. Największe emocje wzbudzały dalsze losy Elżbiety i Marka! Od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się coraz to nowe plotki na temat ich relacji. Podczas spotkania z Martą Manowską uczestniczka "Rolnika" zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy. Wyglądała na załamaną!

SPRAWDŹ: Elżbieta i Marek z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! Oschłe spojrzenia i dystans podczas finałowego odcinka

Dalsza część artykułu pod galerią: Marek z "Rolnik szuka żony" debiutował w show TVN

Zachowanie Marka było żenujące? Elżbieta nie pozostawia wątpliwości!

Od pierwszych chwil spotkania Ela nie wyglądała na szczęśliwą. Podczas rozmowy grupowej uchyliła rąbka tajemnicy. - Zapowiadało się wszystko pięknie - zaczęła Ela. - Początek był fajny, pierwsze dwa tygodnie - dodała, resztę szczegółów zostawiając na spotkanie z kandydatami. Gdy wszyscy przybyli, rolniczka opowiedziała o tym, co działo się po wyjeździe kamer! - Nie powinnam tak szybko zamieszkać z kimś. Chociaż z drugiej strony, gdybym nie zamieszkała to bym się nie dowiedziała - zaczęła. - Marek pisze, że kocha, ale to definitywny koniec - przyznała. Marek zdawał się nie rozumieć decyzji Eli. - Nie potrafię znaleźć słów. Tak naprawdę nie wiem, dlaczego się rozstaliśmy - powiedział.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 8: "Klapa od kibla" - uroczysta obietnica Marka. Elżbieta zachwycona wybrankiem

- Powiedz szczerze, ale tak szczerze: czy kiedykolwiek czułaś do mnie coś? - zapytał Marek. Ela przytaknęła. Marek drążył temat, tłumacząc, że on nie rozumie powodów ich rozstania. - Szansy nie mogę ci dać, szansę swoją miałeś - odpowiedziała. Ela powiedziała do kamery, że jest wiele argumentów, przez które nie mogę być razem, ale są tak żenujące, że nie chce ich wyznać! - Jako mężczyzna rozczarował mnie na całej fali - dodała. Rolniczka postanowiła zdradzić tylko jeden przykład! To, co Marek do niej powiedział, było ciosem poniżej pasa! - Ciało masz nastolatki, a twarz sobie zrób botoks! - zdradziła. - W tej sytuacji jest tylko słowo przeciwko słowy - odpowiedział Marek. - Przecież ja jestem facetem na poziomie do licha jasnego - skwitował.

Co wy na to? Faktycznie to jest tylko "słowo przeciwko słowu"?

Sonda
Jesteś zaskoczony zachowaniem Marka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE