Rolnik szuka żolny 8. Wielki finał

i

Autor: Facebook @Rolnik szuka żony TVP Rolnik szuka żolny 8. Wielki finał

Rolnik szuka żony 8: Marek kazał Eli zrobić botoks, Kamila znalazła w sobie wady, a Asia i Kamil się zaręczyli! [ZAPIS RELACJI]

2021-12-05 22:34

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony 8" już w niedzielę, 5 grudnia, o 21:25. To w nim widzowie dowiedzą się, co ciekawego spotkało ich ulubieńców w ciągu kilkutygodniowej przerwy. Czy rozwijali rozpoczęte relacje? A może odprawili swoich wybranków z kwitkiem? Śledź relacją na żywo z finału ósmej edycji "Rolnik szuka żony" - tylko na SE.pl!

Po kilku tygodniach przerwy uczestnicy "Rolnika" ponownie spotkają się z Martą Manowską. Rolniczki i rolnicy opowiedzą o tym, co zmieniło się w ich życiu. Podsumują również udział w show i postarają się odpowiedzieć na pytanie: Co dał im udział w "Rolnik szuka żony 8"? Na co czekają widzowie? Wszyscy zastanawiają się, czy relacja Eli i Marka przetrwała! Jak informowaliśmy, w zwiastunie widać było, że pomiędzy tym dwojgiem nie ma już ciepłych uczuć. Co więcej, głos w tej sprawie zabrała córka Elżbiety! Kobieta zdradziła, co działo się w domu jej matki, gdy zgasły światła i wyjechały kamery. Ponadto dowiemy się, co słychać u Kamili i Stanisława, którzy zakończyli udział w "Rolniku" wcześniej niż pozostałe trzy pary. A czego możemy spodziewać się po Kamilu i Asi oraz po Krzysztofowi i Bogusi? Ci drudzy stanęli niedawno na ślubnym kobiercu, a nawet zdradzili, że chcą mieć własne dziecko! To może być zaskakujący finał pełnego emocji sezonu "Rolnik szuka żony 8"! Śledź relację na żywo z finałowego odcinka - w niedzielę, 5 grudnia, o 21:25 tylko na SE.pl.

Dalsza część artykułu pod galerią: Marek z "Rolnik szuka żony" debiutował w show TVN

22:28 A w świątecznym odcinku zobaczymy kulisy ślubu Krzysztofa i Bogusi.

22:23 Został ostatni uczestnik! Do Krzysztofa przyjechała Kasia i, oczywiście, Bogusia. - Trochę zabrakło szczerości ze strony Krzysia. Na tym etapie, jak już coś zaiskrzyło z Bogusią - powiedziała Kasia. Kandydatka, opuszczając gospodarstwo, wytknęła uczestnikowi i Bogusi niefajne zachowanie. - Prawo dżungli, kto silniejszy - skomentowała Bogusia. A Krzysztof, cóż... - Nie zakochałam się w tobie, żeby czuć jakąś rozpacz i żal - odpowiedziała Kasia na zarzut Krzysztofa! Rolnik stwierdził, że Kasia to pewnie czuła się faworytką i była zbyt pewna siebie. - Nie schlebiaj sobie - dodała Katarzyna.

22:19 Jedynie Roksana miała taki moment, w którym poczuła, że relacja ze Stanisławem może się rozwinąć. Cóż, myliła się. - Na dnie każdego serca była nutka nadziei na coś, że to jest po coś - przyznała Ola. Teresa natomiast przyjechała na spotkanie z jakąś nadzieją, ale wideo z odcinków sprawiło, że jej przeszło. - To, co po czasie przyszło mi do głowy, to że najbliżej było mi do Teresy - stwierdził Stanisław.

22:17 Oto i on! Ulubieniec widzów - niezdecydowany Stanisław. Manowska zaczęła temat krytyki, jaka dotknęła rolnika po odcinku z listami. Przypomnijmy, Stanisław został oskarżony o rasizm!

22:12 Adam zdradził, o co chodziło w sprawie z nieodebranym połączeniem. Napisał do niej SMS, a ona odpisała: "Nie będę ci mówiła, kiedy masz dzwonić". Trudno zrozumieć, o co im tak naprawdę chodziło. - Jak wracaliśmy do domu to Adam powiedział, że on trzy lata temu walczył o kobietę i teraz już nie będzie, bo on zna swoją wartość - powiedziała Kamila. Okazało się, że wyborem rolniczki byli zaskoczeni wszyscy, łącznie z Adamem. "Przecież miał być Tomek".

22:10 - Niekoniecznie wierzyłem, że to coś może być z tego, bo oni mają za podobne charaktery. Nie wiem, skąd ta decyzja Kamili - powiedział Tomasz. Kandydat był pewien, że to jego wybierze! Tomek powiedział, że miał hamulec, a Kamila stała przy swoim, że dała Tomaszowi wystarczający sygnał, że "coś jest na rzeczy".

22:06 Emocje sięgają zenitu! Teraz Kamila. Rolniczka przyznała, że rozczarowała się rezultatami programu. Na spotkanie z Kamilą przyjechali jedynie Adam i Tomasz! A gdzie Jan? Czy ich "muchowy" konflikt wciąż trwa? Jednak nie - chodziło tylko o pracę!

22:05 Elżbieta zdradziła, że po wyjeździe kamer Marek przestał się nią interesować!

22:01 Stanisław zdradził, że był zawiedziony decyzję Eli. Ostatni na ringu został Marek! - Powiedz szczerze, ale tak szczerze: czy kiedykolwiek czułaś do mnie coś? - zapytał Marek. Ela przytaknęła. Marek drążył temat, bo on nie rozumie, czemu się rozstali. - Szansy nie mogę ci dać, bo już szansę dostałeś - odpowiedziała mu. Ela powiedziała do kamery, że jest wiele argumentów, przez które nie mogę być razem, ale są tak żenujące, że nie chce ich wyznać! Rolniczka postanowiła zdradzić tylko jeden przykład! To, co Marek do niej powiedział, było ciosem poniżej pasa! - Ciało masz nastolatki, a twarz do poprawy. S

obie zrób botoks! - zdradziła.

21:58 Czas na rozmowę z Elą, która nie była tak radosna. - Nie powinnam tak szybko zamieszkać z kimś. Chociaż z drugiej strony, gdybym nie zamieszkała to bym się nie dowiedziała - zaczęła. - Marek pisze, że kocha, ale to definitywny koniec - przyznała. - Nie potrafię znaleźć słów. Tak naprawdę nie wiem, dlaczego się rozstaliśmy - powiedział wybranek Eli!

21:56 Miłość wyraźnie służy Asi! Dziewczyna kwitnie u boku Kamila - a on u jej boku! Rolnik zdecydował się na poważny krok. Oświadczył się Joannie, a ona przyjęła propozycję! Będzie kolejny ślub!

21:53 Przypomnienie okoliczności wyjazdu Izy sprawiło, że ta ponownie zalała się łzami! - Ciężko jest mi nawet to oglądać - powiedziała. - Żałuję, że nie było takiego czasu, żeby powiedzieć: "ej, Kamil, chodź sobie pogadamy" - dodała.

21:49 Po krótkiej rozmowie grupowej, czas na spotkanie indywidualne. Na pierwszy ogień poszedł Kamil. - Celem było znalezienie miłości i to się udało - powiedział rolnik. Wszystkie kandydatki zjawiły się w studiu. Justyna, początkowa faworytka Kamila, przyznała, że potrzebowała dużo czasu, by się otworzyć, a zastana sytuacja ją zwyczajnie przerosła! - Żałowałam właśnie tego, że nie dałam ani sobie, ani Kamilowi szansy na możliwość poznania się - powiedziała kandydatka.

21:47 Stanisław wyznał, że ktoś się pojawił! - Zapowiadało się wszystko pięknie - zaczęła Ela. - Początek był fajny, pierwsze dwa tygodnie - dodała, ale resztę zostawiła na później! A Kamila zdała sobie sprawę ze swoich wad.

21:45 Od wyjazdu ekipy programu minęły dwa miesiące. Od tamtej pory Asia mieszka razem z Kamilem! Natomiast Kamila przyznała, że doszła do wniosku, że musi odpuścić!

21:43 Po długim oczekiwaniu nareszcie startujemy! Uczestnicy spotkali się z Martą Manowską! Okazało się, że Elżbieta bała się tego momentu. - Nie wiem, jak Marek zareaguje - przyznała.

21:35 Finałowy odcinek rozpoczął się od... spóźnienia! Widzowie przejęli media społecznościowe programu i pod jednym z postów skrytykowali staję! Zarzucali jej aż 10 minutowe opóźnienie.

"Późniejszą emisją trzymają widzów w ciągłym napięciu 😁😁😁" - napisała jedna z fanek.

Sonda
Czy czekasz na finał 8. edycji "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE