Grubo! Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" oskarżony o rasizm przez Nathalie

2021-09-22 16:47
Stanisław z Rolnik szuka żony 8
Autor: Rolnik szuka żony TVP/Facebook Uczestnik show TVP dla wielu osób okazał się rasistą

W pierwszym odcinku 8. edycji "Rolnik szuka żony" poznaliśmy część kandydatów do serca uczestników najnowszej edycji show TVP1. Spore emocje budzi szczególnie postać Stanisława (26 l.), młodego rolnika z Wielkopolski (gmina Żelazków). To jeden z najbogatszych uczestników programu. Niestety internautom, nie podoba się jego podejście do dziewczyn, które przysłały listy.

Stanisław posiada 300-hektarowe gospodarstwo, na którym uprawia warzywa, pszenicę oraz kukurydzy. Mieszka w pięknym dworku z oszałamiającym ogrodem. Miał już nawet brać ślub, ale doszło do zerwania zaręczyn. Bohater "Rolnik szuka żony 8" chce by jego partnerka zamieszkała z nim na wsi i pomagała w gospodarstwie. Gdy Marta Manowska przyniosła mu listy, był bardzo wybredny. Odrzucał młode i ładne dziewczyny, po czym stwierdził, że nie ma żadnej faworytki. Jego zachowanie nie umknęło widzom, którzy określili go mianem "księciunia". porównano go także do Waldemara Kaszuby z 6. edycji, który nie wybrał żadnej kandydatki.

- Pan Stanisław nie ma w domu lustra i ma wybujałe ego. Po pierwszym odcinku jestem zawiedziona tym, że odrzucił tyle fajnych dziewczyn, widocznie szuka takiej, która da się zamknąć w pałacu jak w złotej klatce i tyle... - czytamy w komentarzach w mediach społecznościowych programu "Rolnik szuka żony".

- Mister Stanisław (którego idolem jest chyba Waldemar) ma ego z kosmosu i gust tak strasznie słaby, że chyba sam nie wie jaki typ mu się podoba, miss polski też by odrzucił. Jednocześnie zamknięty w swojej wsi i chciałby chyba partnerkę zamknąć tylko w swoim gospodarstwie. Nie jest otwarty na świat i wydaje mi się, że na miłość też nie. Coś czuję, że będzie ciekawie z nim dalej - zauważa inny internauta.

Rolnik szuka żony 8: Andrzej z "Sanatorium miłości 3" zgłosił się do Elżbiety, a Kamila otrzymała list od kobiety [ZAPIS RELACJI]

- Pan naburmuszony i antypatyczny się okazał. "Ta nie, tamta nie". "Mógłbym spokojnie znaleźć poza programem, ale przyszedłem, bo... jestem rolnikiem", yyy co to za tłumaczenie w ogóle? Miał wszystkie typy kobiet, nawet jedną mulatkę z zagranicy i żadna mu się nie spodobała. To co on lubi w takim razie? Coś czuję, że będzie jak tamten Waldemar z wcześniejszej edycji - dodał kolejny.  Były także komentarze odnoszące się do jego wyglądu. Doradzano mu operację plastyczną odstających uszu.

Największy niesmak wzbudził jednak odrzucając w przedbiegach młodą Nathalie, która jest czarnoskóra. 19-latka odniosła się do tego, co widziała w programie.

- Ewidentnie podczas odcinka było widać, że Stanisławowi przeszkadzał mój kolor skóry, bo, niestety, na wsi mogłoby to być "problemem". Nawet nie przeczytał mojego listu, tylko spoglądając na zdjęcie, od razu je odrzucił, w dodatku z krzywą miną. I tak właśnie zachowują się rasiści - stwierdziła z ubolewaniem w rozmowie z Pomponikiem tancerka, która ma afrykańskie korzenie.

Sonda
Paweł i Marta z Rolnik szuka żony: Uda im się wspólne mieszkanie na wsi?
Rolnik szuka żony 7. Porażki miłosne i wielka nadzieja na szczęśliwy związek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE