Rolnik szuka żony 8: Andrzej z "Sanatorium miłości 3" zgłosił się do Elżbiety, a Kamila otrzymała list od kobiety [ZAPIS RELACJI]

2021-09-19 22:08
Rolnik szuka żony 8: Andrzej z Sanatorium miłości 3 zgłosił się do Elżbiety! [RELACJA]
Autor: Facebook Rolnik szuka żony TVP/Sanatorium miłości TVP Rolnik szuka żony 8: Andrzej z "Sanatorium miłości 3" zgłosił się do Elżbiety! [RELACJA]

W jesiennej ramówce nie mogło zabraknąć hitu Telewizji Polskiej - "Rolnik szuka żony". W ósmej edycji show wystąpią dwie rolniczki, które będą szukać miłości. W pierwszym odcinki "Rolnik szuka żony 8" uczestnicy przeczytają nadesłane przez chętnych listy i zdecydują, kogo zaproszą na spotkanie zapoznawcze. Śledź relacją na żywo na SE.pl.

Jednak bez zmian! Już w niedzielę, 19 września, wystartuje nowy sezon uwielbianego przez widzów programu "Rolnik szuka żony". Początkowo, Telewizja Polska przekazała informację o możliwej zmianie daty emisji pierwszego odcinka. Ta wiadomość oburzyła wielu fanów programu. Ku uciesze widzów, "Rolnik szuka żony 8" zadebiutuje już dzisiaj o 21:15. W nowym sezonie drugiej połowy szukać będą dwie rolniczki! W wielkanocny weekend zaprezentowano kandydatów, którzy zgłosili się do programu. Ci z nich, którzy otrzymali najwięcej listów od osób chętnych do zapoznania, mają szansę realizować swoje uczuciowe marzenia. Zapraszamy do śledzenie relacji na żywo z pierwszego odcinka "Rolnik szuka żony 8" - 19 września o 21:15.

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" budują dom

22:05 W następnym odcinku uczestnicy spotkają się z tymi kandydatami, których listy przypadły im do gustu.

22:02 Kamila zadzwoniła do jednego z kandydatów. Okazało się, że mężczyzna pochodzi z tego samego regionu. Rozmowa płynęła na tyle dobrze, że Marta Manowska zaczęła się nudzić! - Nie krępujcie się, ja sobie przerwę zrobię - zażartowała prowadząca.

21:50 Do Kamili list wysłała kobieta! Natomiast wiadomość do Krzysztofa wzruszyła Manowską na tyle, że zalała się łzami.

21:45 Szokujące! Do Elżbiety list wysłał uczestnik ostatniej edycji innego programu Telewizji Polskiej! - Nie załączam zdjęcia, bo jest ich całkiem dużo w internecie - napisał w liście Antoni Andrzej Kuna! Sam przyznał, że choć emocje po ostatnim udziale w telewizyjnym show jeszcze nie opadły, a tu ponownie nadarzyła się okazja, by wziąć w czymś udział. Zachęcający opis?

21:41 - Bałam się, że dostanę ich za dużo i będzie ciężki wybór - przyznała Kamila. Listów było naprawdę dużo! Manowska przyniosła aż trzy pełne skrzynki. - Prawie 500! - powiedziała prowadząca.

21:34 - Szuka matki albo sponsorki. Dla mnie to nietaktowne. Mam córkę starszą od niego - powiedziała Elżbieta, czytając list zaledwie 26-letniego mężczyzny.

21:30 Kolejny uczestnik otrzymał 40 listów! Krzysztof jest najstarszym kandydatem nowego edycji. 55-letni marzyciel i optymista, z ogromnym dystansem do samego siebie. Jego dom leży w malowniczej okolicy, pełnej lasów i jezior. Okazało się, że rolniczka Kamila otrzymała rekordową liczbę listów!

21:24 Elżbieta marzy o starszym od siebie mężczyźnie. Natomiast Stanisław jest kolejnym młodym rolnikiem. Mężczyzna studiował we Wrocławiu, jednak zdecydował się osiąść na wsi. Lubi siatkówkę i spacery z psem. Ma za sobą już poważny związek - był zaręczony, ale okazało się, że nie dogadują się w wielu aspektach. Szuka stabilizacji. 

21:20 Marta Manowska udała się do województwa lubelskiego, gdzie mieszka 23-letni Karol. Przypomnijmy, że mężczyzna gospodarstwo prowadzi sam. Skończył szkołę górniczą, jednak ostatecznie postanowił kontynuować dziedzictwo dziadka, który zawsze powtarzał, że nie warto być rolnikiem, bo to ciężka praca.

21:18 Padł rekord! W tym sezonie jeden z uczestników otrzymał najwięcej listów spośród wszystkich edycji.

21:15 Na początku odcinka przypomniano widzom pary, których przygoda w "Rolniku" zakończyła się ślubem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE