Rolnik szuka żony: Kamila huknęła Adamem. Słychać było w całej wsi

2021-11-28 22:41

Na początku najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony 8" widzowie dowiedzieli się, jak zakończyła się rewizyta Kamili. Rolniczka znana jest ze swoich wysokich wymagań i tendencji do analizowania każdego kroku. Jak się okazuje, kolejna para z programu "Rolnik szuka żony" nie ma przyszłości. Kamila huknęła Adamem, z całą pewnością echa tej decyzji będzie słychać w całej wsi. Zobacz szczegóły

Rolnik szuka żony 8. Kamila Boś

i

Autor: Facebook @Rolnik szuka żony TVP Rolnik szuka żony 8. Kamila Boś

Kamila Boś to uczestniczka, która nie przypadła fanom "Rolnik szuka żony" do gustu. A zapowiadało się inaczej! Po emisji zerowego odcinka, rolniczka otrzymała najwięcej listów w historii! Piękna, młoda blondynka zwróciła uwagę męskiej części widowni. Niestety, kiedy pierwsze wrażenie minęło, przyszły chwile rozczarowania - zarówno wśród widzów, jak i samej Kamili. W gospodarstwie zjawiło się trzech panów. Faworyt, który zrobił na rolniczce najlepsze wrażenie, szybko odpadł. Okoliczności były jednak zaskakujące! A im dalej w las, tym Kamila coraz bardzie zniechęcała do siebie widzów. Podczas randek z Tomaszem oraz Adamem analizowała każde zachowanie, gest i wypowiedziane słowo. Choć wydawało się, że ostatecznie postawi na Tomka, ta wybrała Adama, który spodobał się tacie Kamili. W najnowszym odcinku okazało się, że ta relacja też nie będzie miała przyszłości!

SPRAWDŹ: Ogromny żal i łzy Kamili. Co na to twórcy "Rolnik szuka żony 8"? Produkcja odpowiedziała na jej zarzut

Dalsza część artykułu pod galerią:"Rolnik szuka żony 8" - uczestnicy

Rewizyta zakończyła się fiaskiem. Kamila podziękowała Adamowi

Po tym, jak rolniczka wybrała Adama, następnym krokiem była rewizyta. Odwiedziła swojego wybranka w jego rodzinnej miejscowości. - Chciałabym spędzić miło czas i zobaczyć, jak to jest na co dzień - przyznała rolniczka. Para spędziła kilka chwil sam na sam, podczas których Kamila znowu chciała poważnie rozmawiać. Tym razem poszło o to, że zbyt dużo rozmawiali o Adamie, a za mało o niej. Ale to nie wszystko! - Jedno połączenie, gdzie nie oddzwoniłam i ty potem cały tydzień nie dzwoniłeś. Ja mam inny punkt widzenia, a ty masz inny. Ja bym chciała być zdobywana i ty też - stwierdziła zbulwersowana Kamila. - Ja mam uczucie, że on nawalił przez te dwa tygodnie - przyznała do kamery rolniczka.

SPRAWDŹ: Rolnik szuka żony 8: Podwójny ślub matki i córki? Obrączka zmarłej żony. Kamila wściekła [ZAPIS RELACJI]

W najnowszym odcinku widzowie mogli obejrzeć zakończenie rewizyty. Para wybrała się na rejs! Pomimo romantycznego anturażu, Kamila znowu znalazła powód, by upomnieć Adama. Tym razem rolniczce przeszkadzało, że mężczyzna za dużo opowiada. - Czasami się wyłączam i już mam wrażenie, że słucham oby słuchać - powiedziała. Adam naciskał, by Kamila zdradziła swoją decyzję dotyczącą dalszego rozwoju ich znajomości. - Nie czuję zauroczenia - zdradziła rolniczka. - Widzę, że się troszeczkę męczę - dodała. Okazało się, że Kamila nie czuła wymarzonych iskierek! - Następnym naszym etapem jest randka i na ten moment ja się na tę randkę nie decyduję - powiedziała Adamowi.

Reakcja Adama była zaskakująco spokojna! Nie wyglądał na zaskoczonego. - Na tym etapie życzę Kamili miłości - skomentował kandydat.

Spodziewaliście się, że taki będzie koniec relacji Kamili i Adama w "Rolniku"?

Sonda
Czy zaskoczyła cię decyzja Kamili o zakończeniu relacji z Adamem?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki