Rolnik szuka żony 8: "Klapa od kibla" - uroczysta obietnica Marka. Elżbieta zachwycona wybrankiem

2021-11-29 8:27
Rolnik szuka żony 8. Ela i Marek
Autor: Facebook @Rolnik szuka żony TVP Rolnik szuka żony 8. Ela i Marek

Uczestnicy "Rolnik szuka żony 8" kontynuują poznawanie swoich wybranków. Choć większość par zdaje się być szczęśliwa, relacja Kamili i Adama została zakończona. Rolniczka huknęła Adamem aż w uszach dźwięczy. Śledź relację na żywo z najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony 8" - w niedzielę, 28 listopada, o 21:15. Duże zmiany pojawiły się też u Marka i Elżbiety, ustalono wszystko w najdrobniejszych szczegółach łącznie z kwestią higieny osobistej podczas korzystania z toalety.

Ósmy sezon "Rolnik szuka żony" nabiera rozpędu! Uczestnicy spędzają czas w domach swoich wybranków, weryfikując emocje i uczucia. Przypomnijmy, że na tym etapie widzowie mogą śledzić życie Kamili, Elżbiety, Krzysztofa i Kamila. Stanisław nie zdecydował się na dalszy udział w programie - podziękował wszystkim kandydatkom i zaproponował im przyjaźń. Nikogo to szczególnie nie zaskoczyło, zważywszy na dość gęstą atmosferę, która panowała w jego gospodarstwie. To jednak nie koniec zwrotów akcji! Okazuje się, że niektórzy nie zwlekali ze zrobieniem kolejnego kroku. Krzysztof i Bogusia są już po ślubie! Oznacza to, że w najbliższych odcinkach w ich relacji raczej niewiele się zmieni. Gorąco jest też w związku Marka i Elżbiety, mężczyzna będzie mieszkał u wybranki. Podczas ustalania szczegółów pojawiał się kwestia zamykania po sobie deski klozetowej w toalecie. Marek z wrodzonym stylem zapewnił: "Zamykam klapę od kibla", słowa te wywołały ogólną radość na ekranie. Wszystko więc dobrze się układa. 

Tego samego nie można powiedzieć o parze Kamila i Adam. W poprzednim odcinku rolniczka ponownie chciała coś wyjaśniać i zakończyło się to szeregiem pretensji. W zwiastunie nowego "Rolnika" słyszymy, że będzie chciała coś Adamowi powiedzieć! To były słowa pożegnania, Kamila rzuciła Adama aż huknęło. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo w nowego odcinku "Rolnik szuka żony 8" - w niedzielę, 28 listopada, o 21:15!

SPRAWDŹ: Finał "Rolnik szuka żony 8" coraz bliżej! Znamy datę finałowego odcinka

Dalsza część artykułu pod galerią: "Rolnik szuka żony 8" - uczestnicy

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE

22:00 Ela i Marek ustalili szczegóły - wiedzą, co będzie dalej! - To jest to, na co czekałam praktycznie całe życie - wyznała rolniczka.

21:54 Kamil chciał zaimponować Asi i przezwyciężył swój lęk wysokości! Para wniosła się kilka metrów ponad ziemię - balonem.

21:51 W relacji Krzysztofa i Bogusi pojawił się jakiś smutek. Kobieta przyznała, że trudno jest się jej odnaleźć w nowym miejscu.

21:47 - Co dalej Marek? - zapytała Ela. Nadszedł moment decyzji! - Nie widzę takiej znajomości na odległość - stwierdziła. Okazuje się, że Marek za chwilę będzie emerytem! - Załatwiaj papiery i przyjeżdżaj - zdradziła w końcu rolniczka. Marek bardzo liczył na taki obrót spraw!

21:45 Marek naciskał Elę, by ta się w końcu zadeklarowała - co dalej? Rolniczka ciągle go spławiała.

21:42 - Jeżeli mi na to pozwoli to będę z nim na dobre i na złe - powiedziała Asia. Para spędziła czas na eleganckiej randce! Rolnik przywdział nawet muchę. Natomiast Joanna założyła sukienkę, w której pisała list.

21:40 Krzysztof i Bogusia udali się na randkę. Wspięli się na wieżę widokową i pojechali coś zjeść. - Podobało się. Coraz bardziej zaczyna się podobać, takie normalne bycie z kimś. Tak jak druga osoba potrafi dać odrobinę szczęścia i radości - powiedziała Bogusia.

21:36 Asia poczyniła pierwsze plany! Chce zachęcić Kamila do kupienia koni. Natomiast Ela postanowiła zakuć Marka w dyby! Mężczyzna się w nie mieścił! - Mam grube karczycho - stwierdził. Jak przystało na prawdziwych turystów, robili zdjęcia i korzystali z każdej atrakcji.

21:32 Elżbieta wytarła spocone czoło swojego mężczyzny. - Ja wiem, jak wygląda miłość, a ona tego nie wie i trzeba jej to pokazać - powiedział Marek. Wybranek napisał swojej rolniczce wiersz! Romantyk.

21:25 Związek Marka i Elżbiety kwitnie! - Gdybym zamieszkał u ciebie to chciałbym zrobić ten pierwszy garaż dla siebie - powiedział mężczyzna. Natomiast Bogusia ciężko znosiła nagłą zmianę życia. Ale jak wiemy, nie za ciężko, bo para wzięła ślub!

21:23 Po smutnym wstępie, czas na Kamila i Asię! Para nie zdążyła się ze sobą stęsknić, bo są praktycznie nierozłączni.

21:17 Zanim randki, widzowie zobaczyli końcówkę rewizyty Kamili. Tym razem rolniczce przeszkadzało, że Adam za dużo opowiada. - Czasami się wyłączam i już mam wrażenie, że słucham oby słuchać - powiedziała. Adam zapytał, czy będzie ciąg dalszy relacji. Nie dowiedział się - to słodka tajemnica Kamili. - Nie czuję zauroczenia - zdradziła rolniczka. - Widzę, że się troszeczkę męczę - dodała. Kamila nie czuła wymarzonych iskierek! - Następnym naszym etapem jest randka i na ten moment ja się na tę randkę nie decyduję - powiedziała Adamowi. - Na tym etapie życzę Kamili miłości - skomentował kandydat.

Sonda
Oglądasz Rolnik szuka żony 8?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE