Finał "Rolnik szuka żony 8" coraz bliżej! Znamy datę finałowego odcinka

2021-11-25 14:00
Rolnik szuka żony 8. Podano datę emisji finałowego odcinka
Autor: AKPA/Gałązka Rolnik szuka żony 8. Podano datę emisji finałowego odcinka

Rozterki uczestników show "Rolnik szuka żony 8" zmierzają ku końcowi! Poznaliśmy datę emisji finałowego odcinka programu Telewizji Polskiej. Sprawdź, jak długo będziesz cieszyć się śledzeniem losów swoich ulubionych uczestników "Rolnik szuka żony 8". Kiedy emisja finału "Rolnik szuka żony 8"?

Choć wydawałoby się, że finał "Rolnik szuka żony 8" zbliża się nieubłaganie, produkcja zaserwuje swoim widzom dodatkową dawkę rozterek uczestników! W ostatnim odcinku rolniczki i rolniczy udali się na rewizyty do wybranych kandydatów. Niektóre z nich pełne były uczuć i namiętności, inne - rozwiązywania konfliktów i analizowania wydarzeń. O tym, co wydarzyło się w 10. odcinku show "Rolnik szuka żony" przeczytacie TUTAJ. W najbliższe niedziele widzowie będą śledzić rozwój relacji uczestników. Rolniczki i rolnicy udadzą się na randki - tym razem na terytorium swoich wybranków! Czy któraś para nie przetrwa? Tego nie wiemy! Wiemy natomiast, jak długo "Rolnik szuka żony 8" będzie gościł na telewizorach widzów w niedzielne wieczory. Podano datę emisji finałowego odcinka!

SPRAWDŹ: Stanisław z "Rolnik szuka żony" pożegnał wszystkie panie! Nikogo to nie zdziwiło

Dalsza część artykułu pod galerią: Marek z "Rolnik szuka żony" debiutował w show TVN

Rolnik szuka żony 8. Finał. Kiedy oglądać?

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony 8" został już nagrany! Na profilach uczestników oraz w sieci pojawiły się zdjęcia z tego wyjątkowego spotkania. Uczestnicy ponownie porozmawiali z Manowską i podsumowali wydarzenia minionego sezonu. Zdradzili także, co wydarzyło się w ich życiu po zakończeniu zdjęć. Sprawdź, jakich wyborów dokonali uczestnicy - zajrzyj do artykułu: Rolnik szuka żony 8: Krzysztof się oświadczył! Bogusia powiedziała: "TAK"! [RELACJA NA ŻYWO]. Kiedy zostanie wyemitowany finałowy odcinek "Rolnik szuka żony 8"? Emisję zaplanowano na niedzielę, 5 grudnia 2021 r.! Będziecie oglądać?

Sonda
Czy czekasz na finał 8. edycji "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE