Ogromny żal i łzy Kamili. Co na to twórcy "Rolnik szuka żony 8"? Produkcja odpowiedziała na jej zarzut

2021-11-10 14:00
Rolnik szuka żony. Kamila ma pretensje do twórców programu
Autor: Facebook

Piękna producentka pieczarek z "Rolnik szuka żony 8" jest bardzo emocjonalną osobą na wizji. Nie ma się co dziwić, skoro jej miłosne perypetie śledzą miliony widzów. Kamila próbuje jak najlepiej poznać kandydatów na męża, ale w tych relacjach pojawia się wiele zgrzytów. Podczas ostatniego odcinka bohaterce programu TVP puściły nerwy. Uczestniczka ma żal do twórców o to, w jaki sposób pokazali sceny z jej udziałem. Jest odpowiedź reżyserów!

Kamila jest 28-letnią mieszkanką województwa mazowieckiego i producentką pieczarek. Jej przygoda z rolnictwem zaczęła się trzy lata temu, kiedy zgodziła się przejąć i samodzielnie poprowadzić pierwszą halę. Ukończyła rachunkowość i miała być księgową, ale dziś nie żałuje, że tak potoczyły się jej - czytamy w opisie bohaterki na oficjalnej stronie "Rolnik szuka żony". Uczestniczka show przyjęła pod swój dach przystojnych mężczyzn, ale na wizji widzimy, że ma problemy z tym, aby zaufać któremuś z nich. Kobieta zmaga się ze sporą krytyką widzów. Nie spodobało jej się również to, jak pokazano ją w telewizji, gdy popłakała się podczas jednego z odcinków. Reporterka Party porozmawiała z reżyserami "Rolnik szuka żony 8". Oto co sądzą o reakcji Kamili:

Wiemy, że Kamila to bardzo przeżywa. Jest nam bardzo przykro z tego powodu, bo tak jak o wszystkich bohaterów staramy się dbać, bo naprawdę oni nam zaufali i otworzyli swoje serca i domy przed nami, więc jesteśmy im mega wdzięczni. Natomiast wiem, że Kamila to bardzo przeżywa i też uważam, że niepotrzebnie, bo ona zna swoją wartość. To jest dziewczyna, która wie, że jest bardzo wartościową osobą - powiedział reżyser programu Konrad Smuga.

Galeria poniżej: poznaj uczestników "Rolnik szuka żony 8"

ZOBACZ: Piasek szuka rozwiązania sytuacji na granicy z Białorusią: "Nie pozjadałem wszystkich rozumów"

Reżyser przyznał, że to on realizował omawiany wątek, ale starał się rzetelnie oddać sytuację: - Ona była bardzo wytrącona z równowagi przez bohaterów. Rozmawialiśmy i rzeczywiście puściły jej emocje, ale zmontowaliśmy to dokładnie tak, jak było. 

ZOBACZ: Pilne oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan. - Przepraszam...

Sonda
Oglądasz Rolnik szuka żony 8?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE