Ukrywali ciążę niemal do ostatniej chwili. Vito Bambino właśnie został ojcem. Poruszające foto

2024-02-25 5:20

Vito Bambino, a właściwie Mateusz Dopieralski, to muzyk i aktor. Choć na scenie obecny jest od niemal 20 lat, to dopiero ostatnie lata przyniosły mu dużą rozpoznawalność w Polsce. Jego życie prywatne owiane jest tajemnicą do tego stopnia, że niemal 9 miesięcy ukrywali z żoną, że spodziewają się dziecka, które właśnie przyszło na świat. Teraz jednak pochwalili się swoim szczęściem i zdradzili oryginalne imiona pociechy.

Vito Bambino właśnie po raz drugi został tatą

Vito Bambino i Agata Di Parma-Dopieralski właśnie przywitali na świecie córeczkę. Żona muzyka wrzuciła do sieci bardzo poruszającą fotografie z pierwszych wspólnych chwil. Obok dodał krótki, ale wymowny wpis "Good morning World Hava Luna Zelda is here (Dzień dobry świecie. Hava Luna Zelda już tu jest)" - w którym zdradziła wyjątkowo oryginalne imiona, jakie dostała dziewczynka. Pod postem posypały się gratulacje i życzenia. 

Życie prywatne Vito Bambino

O życiu prywatnym muzyka nie wiadomo zbyt wiele, ale nie zupełnie nic. Mateusz Dopieralski jest żonaty. Wybranką jego serca jest Agata Di Prima-Dopieralski, pół Niemka, pół Włoszka. Żona Vito Bambino wcześniej związana była z branżą modową, teraz zajmuje się ich niemal trzyletnim synkiem Amarem. W styczniu 2024 ogłosiła, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Parze udało się ukrywać ciążę niemal przez 9 miesięcy. "Cóż, myślę, że 2024 będzie ekscytujący. Spodziewamy się drugiego dziecka. Przez dziewięć miesięcy trzymałam sekret przed tym wirtualnym światem i podobało mi się to. Ale czuję, że teraz jest czas, aby się tym podzielić" - napisała w poście. W galerii znajdziesz zdjęcia Vito Bambino i jego rodziny.

Kariera Vito Babino

Vito Bambino to muzyk i aktor, pochodzący z Katowic. Artysta wychowywał się w niemieckim Leverkusen i to za naszą zachodnią granicą rozpoczęła się jego kariera aktorska. Studia teatralne ukończył w Kolonii, w Niemczech występował w serialach i filmach fabularnych. W Polsce Mateusz Dopieralski znany jest głównie jako muzyk. Początkowo występował z zespołem Bitamina, obecnie znany jest z występów solowych oraz znakomitych duetów. Dużą rozpoznawalność przyniósł mu udział w Męskim Graniu, oraz piosenka "I Ciebie też bardzo", która była hitem przewodnim trasy w 2021 r. Zaśpiewał wtedy z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadłą. Vito bardzo chętnie współpracuje z innymi artystami, nagrywał duety także z Sanah, Natalią Szroeder czy Stanisławem Sojką.

Galeria: Vito Bambino po raz drugi zostanie tatą

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki