Wielka awantura w Love Island! Alicja i Beata pokłóciły się o Mateusza. Trzymasz go na smyczy

i

Autor: instagram Wielka awantura w "Love Island"! Alicja i Beata pokłóciły się o Mateusza. "Trzymasz go na smyczy"

Jest gorąco

Wielka awantura w "Love Island"! Alicja i Beata pokłóciły się o Mateusza. "Trzymasz go na smyczy"

2023-03-10 11:30

Na Wyspie Miłości wrze od emocji i konfliktów. Przeparowanie nie obyło się bez zaskoczeń. Wcześniej jednak doszło do sprzeczki pomiędzy Alicją Ostrouch (26 l.), a nowoprzybyłą uczestniczką Beatą Kurpas (25 l.), która oskarżyła Islanderkę o trzymanie Mateusza Świerczyńskiego (27 l.) na smyczy. Co na to sam zainteresowany?

Akcja 7 edycji "Love Island" toczy się coraz szybciej. Piękne kobiety i przystojni mężczyźni przeżywają na rajskiej wyspie prawdziwe emocje. W ostatnim odcinku Alicja i Mateusz, jako pierwsza para tego sezonu, mogli skorzystać z kryjówki.

Czy Alicja i Mateusz spędzili w kryjówce upojną noc?

Po wspólnie spędzonej nocy przywitał ich głośny aplauz pozostałych uczestników, a Alicja zwierzyła się koleżankom, że "Mateusz jest już zaklepany". Mateuszowi zaś oznajmiła, że po tym, co się wydarzyło będzie musiał zerwać większość kontaktów z innymi kobietami. Mężczyzny nie zszokowały te żądania. Wręcz przeciwnie, wyglądał na wzruszonego, co nie uszło uwadze internautów.

Beata nie wytrzymała i dosadnie skomentowała zachowanie Alicji

Przechwałki Alicji nie spodobały się Beacie, jednej z nowych uczestników programu. Nie kryła ona swojego zniesmaczenia. Wreszcie nie wytrzymała i dostatnie wypowiedziała się na temat takiego osaczania partnera. - Ty go trzymasz na smyczy! Pozostałe uczestniczki również nie były zachwycone takim postępowaniem, ale Alicja wydawała się tym niewzruszona.

Zaskoczenie podczas przeparowania

Pod koniec odcinka odbyło się przeparowanie. Bardzo zaskoczona i niezadowolona wyszła z niego Julia. Okazało się, że Kamil, z którym dotychczas tworzyła parę, wybrał tym razem Olę. Zdziwienie Islanderki było tym większe, że wcześniej Kamil zapewniał ją, że nie planuje żadnych zmian i że nadal będą parą. Pocieszeniem dla Julii może być jedynie fakt, że jako singielka nie odpadła z programu. Obie dziewczyny bez pary - Julia oraz Agnieszka pozostały na wyspie.

Love Island 7 - co wydarzy się w 5. odcinku programu?
Sonda
Czy Alicja i Mateusz z Love Island 7. pasują do siebie?