Wojewódzki przekazał fanty na WOŚP. Cena ZWALA Z NÓG!

2022-01-26 21:38
Wojewódzki przekazał fanty na WOŚP
Autor: AKPA

Kuba Wojewódzki (59 l.) w tym roku zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Na aukcję postanowił wystawić coś wyjątkowego, co z pewnością zachwyci fanów jego talk-show. Jesteście ciekawi, co to takiego?

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra pod hasłem: "Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci". WOŚP zwrócił się do muzyków, aktorów, sportowców i innych ludzi z życia publicznego z prośbą o przekazanie czegoś na rzecz jubileuszowego 30. Finału. Na apel odpowiedział kontrowersyjny dziennikarz i prezenter Kuba Wojewódzki. W jego imieniu na aukcję trafiły dwa wyjątkowe przedmioty!

Co podarował Wojewódzki na aukcję WOŚP?

Wojewódzki w tym roku podarował na aukcję prawdziwe perełki. Są to dwie kultowe sofy Chesterfield, które były głównym elementem scenografii show "Kuba Wojewódzki" od pierwszego odcinka w stacji TVN (w 2006 roku), aż do 14. sezonu! Jak można przeczytać na stronie aukcji:

"W związku z 30. Finałem WOŚP, Kuba Wojewódzki ofiarował dwa unikatowe meble, które gościły najwybitniejsze umysły i najwybitniejsze pośladki polskiego życia artystyczno-kulturowo-polityczno-sportowego.

Mościli się na nich m.in. Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Dawid Podsiadło, Kortez, Jurek Owsiak, Robert Lewandowski, Andrzej Lepper, Adam Michnik, Daniel Olbrychski, Ania Przybylska, Robert Brylewski, Zenon Martyniuk, Bogusław Linda, Jerzy Skolimowski, Tomasz Stańko, Mamed Chalidow, a nawet Norbi!".

Akcja rozpoczęła się w poniedziałek 24 stycznia od zaledwie 10 złotych. Aktualna oferta wynosi… 90 500! Ta kosmiczna cena może jeszcze znacząco wzrosnąć, bo zakończenie aukcji nastąpi dopiero 14 lutego. Sofy będzie można odebrać podczas nagrania programu "Kuba Wojewódzki".

Myślicie, że aukcja przekroczy 200 tys. złotych? Dajcie znać w komentarzach!

Nie zapomnijcie zobaczyć w naszej galerii, jak zmieniał się Kuba Wojewódzki na przestrzeni lat!

Sonda
Czy oglądasz show Kuby Wojewódzkiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE