Wyciekło, co Izabela Janachowska zrobiła ze swoją twarzą. Zmianę widać jak na dłoni. Co za metamorfoza

2024-04-15 9:52

Izabela Janachowska uchodzi za jedną z największych ekspertek ślubnych w Polsce, a przynajmniej najbardziej rozpoznawalnych. Zaczynała jako tancerka, później została blogerką, a dziś jest prezenterką telewizyjną i specjalistką do spraw ślubów. Przez lata zmieniała się nie tylko kariera zawodowa Janachowskiej, lecz także jej wygląd. Wiele osób zastanawiało się, czy celebrytka jest fanką operacji plastycznych. Teraz wyciekło, co zrobiła ze swoją twarzą. Dla niektórych to może być nie lada zaskoczenie.

Izabela Janachowska ma za sobą imponującą karierę zawodową. Miała zaledwie 8 lat, gdy rozpoczęła regularne treningi tańca towarzyskiego. Ciężka praca popłaciła, bo celebrytka jest wielokrotną mistrzyni Polski, reprezentowała nasz kraj na najważniejszych światowych turniejach, w tym mistrzostwach i pucharach Europy oraz świata. Półki w jej domu uginają się od medali i pucharów, które zdobyła na przestrzeni lat. Niestety, musiała zakończyć karierę taneczną z powodu poważnej kontuzji kolana. Ale zdążyła jeszcze pojawić się przed kamerami, występując kilka razy w programie "Taniec z Gwiazdami", jako tancerka partnerująca gwiazdom. A wkrótce sama się tą gwiazdą stała, choć w nieco innej branży. Zaczęło się w 2014 roku, kiedy przygotowywała się do własnego ślubu. 28 czerwca 2014 w Iławie poślubiła bowiem przedsiębiorcę Krzysztofa Janusza Jabłońskiego. Organizacja uroczystości tak się jej spodobała, że postanowiła robić to zawodowo. W lutym 2015 roku uruchomiła internetowy blog o tematyce ślubnej, później podjęła współpracę z TVN Style. "Wedding Dream by Izabela Janachowska", "I nie opuszczę cię aż do ślubu", "W czym do ślubu", "Ślub marzeń", "Panny młode ponad miarę", "Planowanie ślubu i wesela", "Aż do ślubu", "WeddingDreamAPP", "Ślubne pogotowie" - długo można by wymieniać projekty, które prowadziła, współprowadziła, tworzyła lub była w jakiś sposób ich częścią. Wszystkie krążyły wokół tematyki ślubnej i organizacji imprez.

W 2023 roku Janachowska poszerzyła działalność swojej firmy ślubnej o tematykę związaną z organizacją przyjęć oraz zmieniła nazwę firmy na Wedding & Party Dream. W międzyczasie rozwijała też własne kolekcje sukni ślubnych i wieczorowych, które powstają w ramach jej Concept Store. Również w 2023 roku została Osobowością Roku, a cztery lata wcześniej: Kobietą Biznesu 2019. W rankingu najcenniejszych kobiecych marek osobistych w Polsce 2023 stworzonym przez ForbesWomen oraz Press-Service Monitoring Mediów uplasowała się na 53. miejscu.

Wyciekło, co Izabela Janachowska zrobiła ze swoją twarzą. Zmianę widać jak na dłoni. Co za metamorfoza

Prywatnie Izabela Janachowska jest córką Grażyny i Zdzisława Janachowskich. To żona Krzysztofa Jabłońskiego, z którym mają syna Christophera Alexandra, urodzonego 10 maja 2019 roku. Na początku sierpnia 2023 roku media obiegła przykra informacja o tym, że Janachowska trafiła na Oddział Neurologii w stanie zagrażającym życiu. Na szczęście sytuacja została opanowana, a plan leczenia ustalony. - Czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę wrócić do domu do moich bliskich - uspokajała celebrytka. Przy okazji dyskusji o jej zdrowiu, znów pojawił się temat korzystania z dobrodziejstw innej odnogi medycy - mianowicie medycyny estetycznej. Pytanie o to, czy Janachowska miała operacje plastyczne, pojawia się bowiem od dłuższego czasu. Celebrytka postanowiła ujawnić, co zrobiła ze swoją twarzą. Czy korzysta z dobrodziejstw tego typu medycyny?

- Jasne, że tak! Jak tylko jest czas na to i przestrzeń, to absolutnie. [...] To też jest tak, że dużo tych zabiegów nie daje efektu od razu, bo ja akurat nie jestem jakąś fanką wypełniaczy, tylko trzeba dać potem skórze czas, żeby to przepracowała. U mnie ostatnio ciężko z czasem, ale jak tylko skończę zdjęcia, to trochę się za siebie wezmę – tłumaczyła Izabela Janachowska w rozmowie z "Pudelkiem".

Tym samym Janachowska sprostowała, że nie majstrowała przy twarzy operacyjnie, nie stosowała też wypełniaczy. Stawiała raczej na nieinwazyjne zabiegi, takie jak chociażby mezoterapia z osocza. - Mam taką skórę, która jest skłonna do różnego rodzaju wyprysków, niedoskonałości, to towarzyszy mi od bardzo wielu lat, natomiast co było dla mnie zbawienne w tej sytuacji, to właśnie mezoterapia z osocza. To osocze działa bardzo regenerująco i świetnie akurat na mnie, więc to jest coś, co bardzo lubię, bo leczy mi skórę – mówiła zadowolona Janachowska.

Izabela Janachowska korzystała z mezoterapii z osocza. Ile to kosztuje?

Ile kosztuje mezoterapia z osocza, z której korzysta Izabela Janachowska? Wszystko zależy oczywiście od miejsca i lokalizacji. W bardzo dobrej klinice zabieg może kosztować nawet 3,5 tys. złotych. Średnio jest to zazwyczaj 900-1800 złotych. Eksperci zapewniają, że to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny i nie trwa długo. Trzeba go jednak dosyć często powtarzać, a to zwiększa koszty z tym związane. Mezoterapia z osocza nazywana jest potocznie "wampirzym liftingiem". Jak podaje PulsMed, polega na podaniu w głąb skóry roztworów zawierających substancje regenerujące i rewitalizujące drogą iniekcji. Zabiegi zawsze dobierane są w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta uwzględniających: rodzaj cery czy obszar ciała.

Różnicę widać jak na dłoni. Zresztą, oceńcie sami.

Zobacz galerię zdjęć: Tak zmieniała się Izabela Janachowska

Sonda
Lubisz Izabelę Janachowską?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki