Kajra

i

Autor: Tomasz Urbanek/East News

Skąd taki wizerunek?

Zamurowało nas, gdy zobaczyliśmy, jak dziś wygląda Kajra. Lateksowy strój, mocny makijaż. Co za zmiana!

2023-07-02 17:11

Patrząc na najnowsze zdjęcia Kajry, trudno uwierzyć, że to ona! Lateksowy, wyzywający strój i mocny makijaż sprawiają, że wokalistka i prowadząca "Tak to leciało!" nie przypomina samej siebie. Skąd taka zmiana i co o jej nowym wizerunku sądzą fani? Ona sama mówi: "Kajra, jakiej nie znacie. Kajra, samo zło i bez serca".

Lateksowy strój, mocny makijaż. Kajra w niczym nie przypomina siebie sprzed lat

Magdalena "Kajra" Kajrowicz to ukochana żona Sławomira. Para tworzy duet wybuchowy, czemu daje wyraz na na scenie oraz w... teledyskach. W ostatnich dniach odbyła się premiera ich najnowszego klipu do utworu "240/h". Musimy przyznać, że tym razem wokalistka poszła na całość i trudno ją rozpoznać!

"Cześć tu Kajra. Kajra jakiej nie znacie. Kajra samo zło i bez serca 🔥 To ta - prawdziwa JA 🤟👹🔥 Zobaczcie nowy teledysk „240/h” i dajcie znać czy ta prędkość i zło też płynie w waszych żyłach. I czy ta Kajra to TA Kajra? Jak myślicie? - napisała przy fragmencie wideo.

Mocny makijaż, fryzura, odważny, lateksowy strój. Tak seksownie już dawno nie było! "Cześć tu Kajra. Ależ ja się lubię w tym wydaniu 👹🤘🏻🔥🦾 A jak Wam przypadło do gustu? Jakie wrażenia macie po klipie?" - zapytała fanów. "Bosko wyglądasz", "Petarda", "Piękna! Rewelacyjnie" - możemy przeczytać. Nie wszystkim tak odważny wizerunek przypadł do gustu. "Wolę panią w normalnym wydaniu" - brzmiał jeden z komentarzy.

A wam jak podoba się Kajra w takim stroju?

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!
Sonda
Kajra powinna wydać solową płytę?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany