Zmarł Krzysztof Kęczkowski - ceniony muzyk i aktor. Miał 51 lat. Grał w "Ojcu Mateuszu" i "M jak miłość"

2023-06-12 20:30

W wieku 51 lat zmarł Krzysztof Kęczkowski - aktor, pianista i kompozytor. Widzowie mogli go podziwiać w niewielkich rolach w serialach "Ojciec Mateusz", 'Klan" czy "M jak miłość". Zmarł nagle, 8 czerwca b.r., w wyniku problemów kardiologicznych. O śmierci artysty poinformował jego przyjaciel, Jerzy Kaczmarek.

Krzysztof Kęczkowski

i

Autor: Facebook @Victor Forbandov/Pixabay

Krzysztof kęczkowski grywal epizodyczne role w serialach - m.in "M jak miłość", "Klanie" i "Ojcu Mateuszu" i "Samym życiu". Jednak bardziej znany był w środowisku muzycznym - zmarły artysta był cenionym muzykiem - pianistą i kompozytorem. Miał 51 lat.  Jego nagłe odejście było spowodowane niewydolnością serca. 

Jerzy Kaczmarek napisał o nim:  "Wczoraj zmarł nagle na serce nasz przyjaciel, znakomity pianista, mój serdeczny przyjaciel i wieloletni uczestnik naszych spotkań.. Krzysiu Kęczkowski vel Victor Forbandov. Z Krzysiem mieliśmy specyficzny kontakt, był moim klubowym synem, a ja dla niego ojcem. Przez te 5 lat kiedy bywał w klubie, często pisaliśmy do siebie i rozmawialiśmy o wielu sprawach.. Był wspaniałym muzykiem, przyjaznym dla wszystkich, skromnym, o wielkim potencjale muzycznym.. Ostatni raz był w klubie pod koniec maja i przez głowę mi wdedy nie przeszło że to będzie ostatni raz. Krzysiu spoczywaj w spokoju, graj nam piękne nuty w tej orkiestrze niebiańskiej... I do zobaczenia.... R. I. P."

Przyjaciele i znajomi zorganizowali jam session ku jego czci. Szczegóły dotyczące pochówku nie zostały na razie podane. 

Barbara Sienkiewicz na pogrzebie swojej mamy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają