Zmiany w Dzień dobry TVN. Co z Agnieszką Woźniak-Starak?

i

Autor: AKPA/Michał Baranowski Zmiany w "Dzień dobry TVN". Co z Agnieszką Woźniak-Starak?

Duże zmiany!

Zmiany w "Dzień dobry TVN". Co dalej z Agnieszką Woźniak-Starak? "Jak będzie trzeba..."

2023-03-02 15:00

W "Dzień dobry TVN" szykują się spore zmiany, które dotkną m.in. Agnieszkę Woźniak-Starak (45 l.). Zmieni się zakres obowiązków dziennikarki, która najwyraźniej nieco obawia się, jak sprawdzi się w nowej roli. Znamy szczegóły!

"Dzień dobry TVN" to popularny program śniadaniowy, który od lat przyciąga przed ekrany setki tysięcy telewidzów. Prowadzą go znane duety: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Wraz z nadejściem wiosny w porannym paśmie stacji szykują się spore zmiany. Jak się okazuje, obejmą one m.in. wdowę po Piotrze Woźniaku-Staraku, która dołączyła do grona prowadzących "Dzień dobry TVN" w 2020 roku, a od dekady związana jest ze stacją. Agnieszka Woźniak-Starak otrzyma nowe obowiązki! Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka nieco obawia się, jak sprawdzi się w nowej roli. 

Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień dobry TVN" otrzyma nowe obowiązki

Jak czytamy na łamach serwisu dziendobry.tvn.pl, widzowie mogą spodziewać się sporych zmian w porannym paśmie TVN. Obejmą one m.in. Agnieszkę Woźniak-Starak, która już niebawem spróbuje swoich sił w kuchni. Jak dziennikarka czuje się na wieść o gotowaniu w "Dzień dobry TVN"? 

- Słyszałam, że mamy przygotowywać różne dania z przepisów naszych widzów. Nie wiem, czy widzowie byliby zadowoleni, gdybym tak bestialsko popsuła ich ulubione danie... Ale jak będzie trzeba, to podejmę rękawicę i chętnie coś popsuję - mówiła serwisowi Woźniak-Starak.

Sprawdź również: Agnieszka Woźniak-Starak poddała się zapłodnieniu in vitro. Intymne wyznanie w "Dzień dobry TVN"

Wygląda na to, że prowadząca "Dzień dobry TVN" nieco obawia się o to, jak poradzi sobie z nowymi obowiązkami, tym bardziej, że - jak sama przyznała - w ogóle nie gotuje w domu. 

Jesteście ciekawi, jak Agnieszka Woźniak-Starak poradzi sobie w kuchni?

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie
Nasi Partnerzy polecają