52-letnia gwiazda "Słonecznego patrolu" nago [ZDJĘCIA]

2020-02-21 22:17 mos
Donna D'Errico z serialu Słoneczny patrol
Autor: Donna D'Errico/Instagram Była modelka Playboya rozebrała się dla Painted Princess Project

"Słoneczny patrol" to serial kultowy, tak samo jak jego bohaterowie. Jak zmieniła się Donna Derrico, jedna z największych gwiazd z serialu? Jedno jest pewne. Mimo 52-lat nadal zachwyca sylwetką, przykuwając wzrok przeciwnej płci.

Ponad 25 lat temu serial "Słoneczny patrol" przyciągał przed telewizory tysiące widzów! Przygody, urodę i seksowne sylwetki bohaterów w pięknej scenerii plaż Malibu, podziwiali widzowie na całym globie. Wiele postaci na lata zapadło w pamięć wiernych fanów - wśród nich z pewnością była Donna Marco grana przez młodziutką wtedy Donnę D'Errico.

ZOBACZ TEŻ: Zginął na oczach widzów! Przed śmiercią kłócił się z lekarzem [WIDEO]

Donna D'Errico była nie tylko jedną z gwiazd "Słonecznego patrolu", ale także króliczkiem "Playboya". Co więcej, 52-latka wyrasta także na prawdziwą gwiazdę Instagrama, gdzie publikuje kuszące zdjęcia i profesjonalne sesje zdjęciowe. Wysportowana, zmysłowa blondynka jest nie tylko aktorką serialową czy filmową w produkcjach klasy D, ale przede wszystkim modelką. Trzeba przyznać, że wciąż wygląda fenomenalnie. D'Errico nie ukrywa jednak, że w dużej mierze to medycyna estetyczna pozwala jej zachować tak młody wygląd.

Ostatnio 52-latka pokazała fanom, że nadal jest w niesamowitej formie. Na Instagramie podziwiać możemy jej nagie zdjęcie...D'Errico pozuje do zdjęcia oblana jedynie czerwoną farbą. Okazuje się, że modelka zrobiła to w szczytnym celu. Zdjęcie to efekt akcji Painted Princess Project, z której cały dochód trafia do organizacji nonprofit A21, zajmującej się walką z handlem żywym towarem oraz niesieniem pomocy ofiarom.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Weekend’s here 🙌 ... @dreamstatelive Post udostępniony przez Donna D'Errico (@donnaderrico)
Wyświetl ten post na Instagramie.
@donnaderrico #donnaderrico Post udostępniony przez Stephanie Dixon (@dixonstephaniephotography)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Beach bound Post udostępniony przez Donna D'Errico (@donnaderrico)
Najnowsze