Agent. Gwiazdy 4 - co wydarzyło się w 1. odcinku? Kto odpadł? [RELACJA NA ŻYWO]

2019-02-27 22:12 id

W końcu! Przyszedł czas na 1. odcinek 4. serii programu "Agent. Gwiazdy". Tym razem uczestnicy będą szukać tytułowego Agenta na Wyspach Kanaryjskich. Co wydarzyło się w pierwszym odcinku. Kto pożegnał się z programem na jego początkowym etapie? Zapraszamy na relację na żywo z 1. odcinka "Agent. Gwiazdy" 4!

"Agent. Gwiazdy" 4 odcinek 1 obejrzymy 27 lutego 2019 roku. Tym razem na udział w tej przygodzie zgodzili się: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów. Program tradycyjnie poprowadzi Kinga Rusin. Co wydarzy się w 1. odcinku "Agent. Gwiazdy" 4?

Na uczestników w 1. odcinku czeka między innymi skok w przepaść. Jak można się domyśleć, pojawią się pierwsze trudności. Kto skoczy i zdobędzie pieniądze dla grupy, a kogo sparaliżuje strach? Czy Agent będzie od początku kombinował? Kolejna konkurencja, to będzie intelektualna łamigłówka. Spostrzegawczość i praca w grupie to podstawa tego zadania. Czy Agent uśpi czujność uczestników? Po odpowiedzi na te pytania zapraszamy do naszej relacji na żywo poniżej tego artykułu!

Agent. Gwiazdy 4 - odcinek 1 [RELACJA NA ŻYWO]

Aby być na bieżąco polecamy odświeżanie strony wciskając przycisk F5.

22:22 Czas na test wiedzy o Agencie i zza kulisowe komentarze:

- Zdziwiło mnie zachowanie Damiana, który schował kartkę - Jonkisz

- Pani Mariola jest trochę takim przewodnikiem duchowym Pana Andrzeja, a Pan Andrzej okala ją takim płaszczem bezpieczeństwa - ocenił Gołotów Mrozik i dodał - Na maksa mnie zdziwiło, że obstawiali, że nie skoczę.

Z programu odpada Katarzyna Wołejnio. Odchodząc, uczestniczka programu "Żony Hollywood" nie kryła wzruszenia. Stwierdziła, że jest dumna ze swojej odwagi i skoku z klifu.

- Pomyślałam sobie, że jak skoczę, to w przyszłym roku znajdę miłość i uda mi się założyć rodzinę - stwierdziła, ze łzami w oczach była partnerka Rinke Rooyensa.

22:14 Wszystko wskazuje na to, że całkowicie polegli. Za kulisami Misiek Koterski przyznaje, że postanowił pomóc Agentowi i przyznał się do tego, że ukradł 3 kartki. Hasło brzmiało "Uwaga na kasę". Wtedy wszyscy spojrzeli na skarbnika.

Przerwa reklamowa i komentarze internautów:

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="pl"><p lang="pl" dir="ltr">Koterski mógłby byc agentem ale to by bylo zbyt oczywiste bo nie namawiałby zeby nie skakali tak wprost<br><br>Chyba ze mysli ze ktos pomysli ze to zbyt proste a to on jest agentem<br><br>Kurwa XD <a href="https://twitter.com/hashtag/AgentGwiazdy?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#AgentGwiazdy</a></p>&mdash; ciupka (@aniolekdylana) <a href="https://twitter.com/aniolekdylana/status/1100867722441826305?ref_src=twsrc%5Etfw">27 lutego 2019</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

22:06 "Fajnie poczuliśmy się w tym zadaniu i chyba zapomnieliśmy o tym, że tu każdy myśli o sobie" - stwierdził za kulisami Koterski.

Kolejne zadanie to łamigłówka. Na terenie nieczynnego aquaparku muszą odnaleźć, na czas, słowa w ogromnej wykreślance. Jeżeli nie zakreślą wszystkich słów lub zakreślą inne, to wtedy nie odgadną głównego hasła. Nastawili zegarki, podzielili się zadaniami... ale bardzo szybko zapanował chaos.

- Nie pilnowaliśmy swoich ról i przez to był ten chaos - rzeczowo stwierdza Aleksander Doba.

Faktycznie, ich zmagania wyglądają dosyć komicznie. "Ten lata, tamta zakreśla nie to, co trzeba..." - wspomina Agata Nizińska.

22:00 Najbardziej spektakularny był skok Jonkisza, który wykonał w powietrzu salto. Damian, Kasia Wołejnio, Aleksander Doba - wszyscy skoczyli bez większego zastanawiania. Edyta Górniak przed skokiem zapytała resztę uczestników "Ktoś ma gacie na zmianę?". Za kulisami piosenkarka zaczęła filozoficzną analizę swojego czynu. Stwierdziła, że tuż przed skokiem pomyślała o swoich największych traumach życiowych "Utraconej ciąży, zagrożonej ciąży, śmierci mojego taty" - wyliczała. Po ataku paniki skoczyła! Gołotowie byli zaskoczeni, bo obstawiali przeciwnie.

A internauci na to:

21:55 W obliczu wysokości. Zaczynają się pierwsze oznaki paniki. "Ja pier***, ku***, ja nie skoczę" - twierdził Misiek, który po skoku powtarzał już tylko "pierd***. pierd***, pierd***". Na koniec stwierdził "Obsrałem się. Nie polecam". Gołotowie założyli, że Vila Kołakowska nie skoczy. Pomylili się! Krystyna Czubówna przed skokiem powiedziała "robię to dla moich wnuczek" i skoczyła.

21:50 Żona Gołoty zgłasza męża do funkcji skarbnika. Grupa nie protestowała i tak gotówka trafiła w ręce sportowca. Gołota musiał wybrać jedną osobę, której bardzo ufał. Bokser wybrał... żonę. Za kulisami uczestnicy ironicznie to skrytykowali. "No niesamowite wybrał własną żonę" - wyznał jeden z bohaterów. Czas na zadanie sprawnościowe. Uczestnicy muszą skoczyć z klifu (oczywiści w uprzęży). Zadanie to mają wykonać wszyscy poza Andrzejem i Mariolą. Ich zadaniem jest typowanie: kto skoczy, a kto nie skoczy. Za każdy dobry typ uczestnicy zarabiają pieniądze. Gołotowie jeśli wytypują dobrze zdobywają immunitety, na co grupa reaguje oburzeniem (szczególnie Viola Kołakowska).

21:45 Czas na przerwę reklamową. W tym czasie zaglądamy na Twittera w poszukiwaniu najciekawszych komentarzy internautów. Oto one:

21:40 Znajdowane są też pierwsze jokery. Odnajduje je m.in. Damian Kordas, który sprytnie oszukuje grupę i chowa jeden dodatkowy krążek przed resztą. W ten sposób ma dwa jokery.

21:35 Pierwsze zadanie polega na szukaniu ukrytych w pokojach kopert. W kopertach są zdjęcia miejsca, do którego muszą dotrzeć. Podejrzane zachowanie wykazuje Czubówna, która znajduje kopertę, a następnie... chowa ją pod bluzkę. Ostatecznie jednak postanawia ją podrzucić ją w szafce.

Co ciekawe uczestnicy, nie wiedzą na jakiej wyspie się znajdują. Aby poznać dalszy cel podróży muszą rozwiązać zadanie z szyfrem. Niestety coś sobie nie radzą...