Agnieszka Kaczorowska wie jak rozwścieczyć fanów. Ten wpis jest kolejnym przykładem!

2021-08-02 9:25
Agnieszka Kaczorowska wie jak rozwścieczyć fanów. Ten wpis jest kolejnym przykładem!
Autor: Instagram Agnieszka Kaczorowska wie jak rozwścieczyć fanów. Ten wpis jest kolejnym przykładem!

Agnieszka Kaczorowska pokazała nagą pierś i znów podpadła fanom. Rozchodzi się oczywiście o kontrowersyjny temat karmienia piersią. Aktorka, która zapewnia, że brzydzi się brzydotą z prawdziwą gracją i bez najmniejszego kłopotu karmi nowo narodzoną córeczkę, z którą niedawno wróciła do domu. Internauci mają dość idealnego świata Bożenki z "Klanu"!

Agnieszka Kaczorowska jest bez wątpienia piękną i zdolną aktorką. Bez wątpienia jest też kochającą matką i żoną. Swoich fanów zarzuca jednak "idealnym życiem", w którym z pewnością nie ma miejsca na brzydotę, zmęczenie, stres i smutek. Aktorka sama jakiś czas temu wyznała, że takich słów unika jak ognia i na pewno nie będzie pokazywać się w takim stanie szerszej publiczności. 

Mimo tego, że ekranowa Bożenka z "Klanu" jest świeżo po porodzie, na Instagramie prezentuje się kwitnąco. Zmęczenia nie widać. Jedynie wielka radość i szczęście - czego oczywiście serdecznie gratulujemy. 

ZOBACZ KONIECZNIE: Agnieszka Kaczorowska urodziła w towarzystwie męża! "Urodziliśmy Gabi razem"

Ekranowa Bożenka z "Klanu" doskonale wie, co wywołuje burzę w sieci i chyba robi to celowo. Poruszyła temat karmienia piersią choć jak sama zapewnia - doskonale wie, że wzbudza skrajne emocje. I o to przecież chodzi! 

"My już szczęśliwie w domu.🤱🏡Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku… Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej!☺️😉 Na razie się siebie uczymy… ✊🏻 Tym razem zamierzam jedno zmienić 👉🏻 chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego… Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem. 💪🏻✊🏻"

Gwiazda TVP zapewnia, że doskonale zdaje sobie sprawę z ewentualnych przeszkód w karmieniu piersią, nie kryję się jednak z tym, że należy do drużyny matek karmiących. 

„I się zaczęło - milion postów i tekstów o tym jakie cudowne i dobroczynne jest karmienie piersią i wpędzanie w poczucie winy i gorszosci matek które wolały /musiały przejść na butle... Niech karuzela tej durnej presji trwa i trwaaaa” - piszą internautki. 

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE