Agnieszka Perepeczko. Ten dekolt kończy 77 lat [ZDJĘCIA]

2019-04-29 10:56 MGa
Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Autor: Agnieszka Perepeczko/Instagram Agnieszka Fitkau-Perepeczko na plaży

Agnieszka Fitkau-Perepeczko 6 maja kończy 77 lat. Była modelka i aktorka znana z "M jak miłość" od blisko 40 lat mieszka na stałe w Australii. Do Polski przylatuje by kultywować pamięć po zmarłym w 2005 roku mężu Marku Perepeczce (+63 l.). Mieszkając na Antypodach, Perepeczko korzysta z uroków australijskich plaż i pięknych krajobrazów.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest coraz aktywniejsza na Instagramie. Aktorkę w sieci śledzi już ponad 3,5 tysiąca internautów. Wdowa po słynnym Janosiku, na swój profil wrzuciła niedawno bardzo odważne zdjęcia, na których widać ją w niezwykle seksownym stroju kąpielowym z głębokim dekoltem. - morze daje sile...słońce poczucie szczęśliwości... - napisała Agnieszka pod zdjęciem, na którym pluska się w ciepłej wodzie. - w basenie figle i zabawy... - brzmi inny wpis Fitkau-Perepeczko.

Zdjęcia zostały zrobione w stanie Queensland położonym w północno-wschodniej części Australii. - Queensland nastraja do poczucia humoru odwagi i innych szalonych pomyslow...hmm... najlepsze kasztany są na placu Pigalle a najlepsze ananasy w Mooloolaba .. - czytamy w innym wpisie aktorki.

Najnowsze