Agnieszka Włodarczyk z ukochanym byli w Urzędzie Stanu Cywilnego! Powody mogą być trzy - jeden bardzo przykry

2021-06-11 11:38 sylwiab
Agnieszka Włodarczyk
Autor: AKPA Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że razem z partnerem odwiedzili dziś Urząd Stanu Cywilnego. Są trzy powody, dla których odwiedza się tę instytucję - jeden bardzo przykry. Fani są jednak przekonani, że Agnieszka Włodarczyk wzięła cichy ślub! Część z nich jednak podejrzewa, że aktorka urodziła już dziecko! Zobaczcie zdjęcia i przekonajcie się, co powiedziała Agnieszka Włodarczyk!

Agnieszka Włodarczyk po wielu miłosnych porażkach w końcu odnalazła szczęście u boku Roberta Karasia. 40-letnia aktorka oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka, choć wiele wskazuje na to, że do szczęśliwego rozwiązania mogło już dość.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś odwiedzili dziś Urząd Stanu Cywilnego. Aktorka zamieściła w sieci relację. 

- Chcieliśmy powiedzieć, że są trzy podstawowe powody, dla których chodzi się do Urzędu Stanu Cywilnego. Pierwszy przykry to jest zgon - tutaj się nie zgadza. Drugi to jest ślub, a trzeci to uznanie ojcostwa. Domyślcie się, który z tych powodów był prawidłowy - powiedziała tajemniczo Agnieszka Włodarczyk.  

Po chwili aktorka dodała też zdjęcie pustej sali weselnej i napisała: "Jednak ślub wyobrażam sobie ździebko inaczej". Wiele wskazuje więc na to, że mogła już urodzić! Niezależnie od tego czy wzięła ślub, czy została mamą, składamy gratulacje! 

Agnieszka Włodarczyk
Autor: Instagram Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
Autor: Instagram Agnieszka Włodarczyk
Ida Nowakowska urodziła. Nagrania ze szpitala
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze