Gwiazda "Klanu" straciła męża, znanego muzyka. Odszedł z tego świata w okrutny sposób

2021-01-29 11:40 ksz
Gwiazda Klanu straciła męża. Odszedł z tego świata w okrutny sposób
Autor: AKPA/East News

Agnieszka Wosińska (52 l.) to wszechstronna aktorka, jednak sławę przyniosła jej rola zakonnicy Doroty Lubicz w serialu TVP "Klan". Gwiazda jest w żałobie. Zmarł jej ukochany mąż - muzyk Paweł "Kelner" Rozwadowski. Okropna choroba zabrała go z tego świata. Aktorce ciężko pogodzić się z samotnością. Teraz próbuje ułożyć swój świat na nowo: "Wiem, że nigdy miłość nie umiera, a śmierć nie ma nic do gadania".

Agnieszka Wosińska ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Przygodę z kinem rozpoczęła w 1991 roku, zagrała wtedy w filmie "Odjazd" Magdaleny i Piotra Łazarkiewiczów. Z serialem "Klan" była związana od początku jego istnienia, czyli od 1997 roku. Wcieliła się w postać zakonnicy Doroty Lubicz. W 2011 roku zakończyła pracę na planie telenoweli. Aktorka ostatnio gościła na antenie TVP2 w serialach: "O mnie się nie martw" i "Rodzinka.pl". W życiu prywatnym mogła pochwalić się mężem, który był znanym muzykiem i synem Mateuszem, którego urodziła w 2007 r. 

Ryszard Kotys nie żyje. Słynny Paździoch zmarł w wieku 88 lat

Gwiazda "Klanu" straciła męża. Odszedł z tego świata w okrutny sposób

Mężem aktorki był Paweł Rozwadowski - polski wokalista i autor tekstów. Członek zespołów Fornit, Deuter i Izrael. Zmarł 11 października 2020 roku. Został pochowany na warszawskim Cmentarzu Bródnowskim. Agnieszka Wosińska nie może pogodzić się z utratą ukochanego. Cóż planowaliśmy wspólną jesień życia, a dane nam było tylko szczęśliwe babie lato. Choroba zaatakowała z ukrycia. Pomyślcie o nim ciepło. Czuję, że Paweł jeszcze tutaj jestnapisała w mediach społecznościowych. Muzyk zmarł z powodu nowotworu. W chwili śmierci miał zapalenie płuc. O smutku aktorki czytamy na łamach "Rewii". Gwiazda "Klanu" wspominała o okropnym roku: - Z całego serca pragnęłabym przeżyć jeszcze raz te 284 dni, gdy mogłam być blisko Pawła. Wspominam naszego zeszłorocznego Sylwestra. Wiem, że nigdy miłość nie umiera, a śmierć nie ma nic do gadania!

ZOBACZ:Aktor "13 posterunku" ujawnił chorobę córki. Ledwo się poruszała, teraz kręci o niej film

Agnieszka Wosińska w Klanie
Autor: AKPA

SPRAWDŹ: Aktorka "Rancza" o strasznej traumie: Poniżył mnie jakiś cham

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze