Agnieszka Woźniak-Starak promienieje ze szczęścia! Wszystkim pokazała Stefana [FOTO]

2021-04-11 8:08 Piotr Lekszycki
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak to niezwykła kobieta po przejściach. Dziennikarka półtora roku temu straciła ukochanego męża Piotra Wożniaka-Staraka, który utonął w jeziorze Kisajno. We wrześniu Agnieszka Wożniak-Starak wróciła do pracy w telewizji. Jej czas wolny z kolei w znacznym stopniu pochłania miłość do zwierząt. Gwiazda "Dzień dobry TVN" właśnie wszystkim pokazała Stefana. Dzięki temu sympatycznemu pieskowi Agnieszka Wożniak-Starak promienieje ze szczęścia.

Agnieszka Woźniak-Starak bez wątpienia ma wielkie serce. Dziennikarka nie potrafi przejść obojętnie, gdy komuś dzieje się krzywda. Zasada ta dotyczy także zwierząt. Szczególnym zainteresowaniem prowadzącej "Dzień dobry TVN" cieszą się psy. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie - za pośrednictwem Instagrama - poinformowała wszystkich o szczęśliwym zakończeniu historii z pieskiem Stefanem. - I jeszcze jeden happy end, Stefan wrócił do swoich właścicieli! I znowu dzięki Wam, szacun za czujność - napisała gwiazda TVN i dodała swoje zdjęcie z sympatycznym czworonogiem. Jak informował portal pomponik.pl, Agnieszka Wożniak-Starak znalazła Stefana pod studiem nagraniowym. Zapakowała go do samochodu i poprosiła internautów o pomoc w znalezieniu właściciela pieska. Misja zakończyła się sukcesem, dziennikarka promienieje ze szczęścia, a fani zachwycają się jej empatią wobec braci mniejszych. 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski został sam z dzieckiem. Gdy jego żona to zobaczyła, musiała pędzić, ile sił w nogach! [FOTO]

"Pani jest wspaniała! Uwielbiam Panią za naturalność, ogromne serce i miłość do zwierząt. Daje pani głos tym, którzy go nie maja", "Uwielbiam Panią za tą miłość do piesków", "Jest Pani Bardzo Dobrym Człowiekiem, oby takich więcej" - tego typu wpisów pod postem Agnieszki Woźniak-Starak był mnóstwo. 

ZOBACZ TEŻ: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Ten szczegół przykuł uwagę wszystkich. Łzy same cisną się do oczu

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze