Baron z Afromental: Jak spędza czas z Blanką Lipińską? Ile potrwa ich romans? I VLOG

2020-03-25 20:45 EW-T
Blanka Lipińska, Baron
Autor: WBF

Wiadomość o nowym romansie Aleksandra Milwiwa Barona (36 l.), gitarzysty Afromental, była dość zaskakująca, bo choć kochliwy muzyk miał już wiele miłości, to do tej pory jego dziewczyny cechowała duża naturalność. Były blondynki i brunetki, takie o egzotycznych rysach i te o słowiańskiej urodzie, bardzo młode i dojrzalsze. Blanka Lipińska (35 l.) to z kolei miłośniczka medycyny estetyczniej i chirurgii plastycznej. Chwilowy kaprys, a może właśnie jego i ideał? Jak rozwija się miłość muzyka i autorki książek erotycznych? O tym we vlogu Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej.

Baron z Afromental: Jak spędza czas z Blanką Lipińską?'

Budzą się o 12, śniadanie jedzą po 16 - trudno się dziwić, przecież zakochani czasu nie liczą i chcą ze sobą spędzać każdą wolną chwilę. W zeszłym tygodniu Blanka i Baron ostatecznie potwierdzili krążące od jakiegoś czasu plotki o ich romansie. Zdjęcie z windy, jak się obejmują i w radosnych nastrojach wychodzą na spacer, podbiło internet. W kolejnych dniach Blanka relacjonowała, jak przygotowuje strawę dla ukochanego - w końcu na miłosne igraszki trzeba mieć siłę: tuńczyk i do tego... wegański ser, wegański majonez i bezglutenowa bułka. Czy taki zestaw to na pewno najlepsza droga do serca mężczyzny? To się wkrótce okaże, bo zakochane fanki Barona z pewnością już obstawiają, jak długo potrawa jego aktualny romans. A patrząc na historię jego związków, muzyk jest raczej kochliwy i nie pozwolił sobie jak dotąd na stabilizację.

Przed laty, pierwszą jego miłością, na którą zwróciły uwagę media, była aktorka Aleksandra Szwed (29 l.). Ich wiązek był bardzo burzliwy i obfitował w wiele zazdrości. Ostatecznie nie przetrwał czasu. Jednak Baron nie narzekał potem na samotność, a dwa razy był nawet zaręczony! Z kim i dlaczego ostatecznie nie stanął z żadną ze swoich kobiet na ślubnym kobiercu? Zobacz materiał wideo!

Najnowsze