Gwiazda "Barw szczęścia" ma męża, a chwali się kochankiem? Cała prawda o jej małżeństwie wyszła na jaw!

2021-01-20 13:23 wp
Gwiazda Barw szczęścia ma męża, a chwali się kochankiem. Cała prawda o jej małżeństwie wyszła na jaw!
Autor: AKPA Gwiazda "Barw szczęścia" ma męża, a chwali się kochankiem. Cała prawda o jej małżeństwie wyszła na jaw!

Gwiazda "Barw szczęścia", Izabela Zwierzyńska wyznała w jednym z wywiadów, jak wygląda jej życie. Serialowa Iwona Pyrka wciąż ma męża, a w sieci chwali się "kochankiem". Cała prawda o jej małżeństwie wyszła na jaw.

Serialowa Iwona Pyrka, czyli Izabela Zwierzyńska grająca w "Barwach szczęścia" wyznała w wywiadzie dla "Twojego Imperium", jak wygląda jej życie. Przypomnijmy, że gwiazda wciąż ma męża, Stanisława Gliniewicza. Para pobrała się w 2013 roku, a cztery lata później urodził im się syn, Franek. Niestety, życie pisze różne scenariusze i dziś ich związek to już przeszłość, a małżeństwem mają być tylko na papierze: "Sprawa rozwodowa toczy się (...), ale i mąż, i ja poszliśmy swoimi drogami. Tak się nam życie ułożyło" - wyznała Izabela Zwierzyńska.

Okazuje się, że aktorka ma nowego ukochanego. To Andy pochodzący z Wielkiej Brytanii. Poznała go podczas studiów w Londynie, czego zupełnie się nie spodziewała: "Andy to oaza spokoju. Lubię w nim to, że umie skupić się na tym, co tu i teraz... Oraz na mnie, gdy jesteśmy razem". Andy skradł serce serialowej Iwony. Dla niego byłaby gotowa wyjechać na stałe do stolicy Wielkiej Brytanii. Póki co, stara się ze spokojem patrzeć w przyszłość: "Myślę o tym, ale... nie chcę wywierać na sobie presji" - wyznała "Twojemu Imperium".

ZOBACZ: Oto, co pisał Jakimowicz po oskarżeniach o gwałt. Szokujące wiadomości w środku nocy

Super Raport 20.01 (Goście: Sebastian Kaleta – wiceminister sprawiedliwości, Solidarna Polska oraz Igor Tuleya – sędzia)
Najnowsze