Co mu się stało?! Gwiazdor "M jak miłość" w szokującej charakteryzacji

2021-04-08 19:37 Wiktoria Policha
Co mu się stało?! Gwiazdor M jak miłość w szokującej charakteryzacji
Autor: AKPA Co mu się stało?! Gwiazdor "M jak miłość" w szokującej charakteryzacji

Krystian Wieczorek (46 l.) to gwiazdor znany głównie z serialu "M jak miłość". Od lat wciela się w rolę mecenasa Andrzeja Budzyńskiego. Fani uwielbiają słynnego aktora, który właśnie opublikował zdjęcie w szokującej charakteryzacji. Wygląda zupełnie inaczej, niż do tej pory. Co mu się stało? Sami zobaczcie!

Krystian Wieczorek zaskoczył fanów najnowszym zdjęciem. Jego nietypowa charakteryzacja wprawiła obserwatorów w osłupienie. Tego się nie spodziewali. Jest do siebie zupełnie niepodobny. Ma długą, niedbałą brodę, czapkę i luźne ubranie. W takiej wersji go nie widzieliście. Dodał też cytat: "Jest port, wielki jak świat, co się zwie Amsterdam Marynarze od lat zdrowie pań piją tam Pań tych zdrowie co noc, piją grudzień czy maj Które za złota trzos otwierają im raj. J. Brel" - czytamy. Dodatkowo serialowy Budzyński dodał hasztag #Amsterdam.

SPRAWDŹ: Fani będą wściekli! Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sprzedał konto na Instagramie razem z obserwatorami?!

Groby z polskich filmów i seriali. Nie tylko "Klan" i "M jak miłość" | Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze