Córka Grabowskiego w prześwitującej sukni ogłasza płeć dziecka! Szczęście w rodzinie

2021-09-15 16:03
Katarzyna Grabowska w ciąży
Autor: AKPA/Instagram Katarzyna Grabowska w ciąży. Zdradziła płeć

Andrzej Grabowski już niedługo znowu zostanie dziadkiem! Młodsza córka gwiazdora "Świata według Kiepskich" już za moment urodzi swoje pierwsze dziecko. Aktorka znana z seriali "M jak miłość" oraz "Zakochani po uszy" pochwaliła się przepięknym zdjęciem. Katarzyna Grabowska pokazała duży brzuszek w prześwitującej sukni i przy okazji zdradziła płeć dziecka.

Andrzej Grabowski ma dwie córki z małżeństwa z aktorką Anną Tomaszewską. Serialowy Ferdynand Kiepski poślubił ją w 1982 roku. Małżeństwo nie przetrwało, ale para wychowała razem córkę Zuzannę i Katarzynę. Pierwsza z nich jest żoną Pawła Domagały i ma z nim dwie córki. Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego jest w zaawansowanej ciąży, a ojcem dziecka jest jej mąż Damian Kulec - aktor dubbingowy, serialowy i teatralny. Szczęście w rodzinie Grabowskich związane jest z oczekiwaniem pierwszego dziecka Katarzyny. Aktorka grała kilka lat temu w serialu "M jak miłość", a obecnie jest gwiazdą serialu "Zakochani po uszy". Gwiazda pokazała przepiękne zdjęcie z sesji ciążowej. Wystąpiła w prześwitującej sukni i odsłoniła spory już brzuszek. Wreszcie zdradziła płeć dziecka:

Córko, gotowa na ostatnią prostą ? 🙈🤰 damy radę co ? ❤️

Aktorka zachwyca urodą. Jej fani próbowali wcześniej odgadnąć, kogo nosi pod sercem. W rodzinie Grabowskich to kolejna dziewczynka! Córki Zuzanny Grabowskiej i Pawła Domagały noszą imiona: Hanna i Barbara. 

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

ZOBACZ: Rozenek-Majdan po ataku Wojewódzkiego nie pozwala na hejt. Cała rodzina chroni jej synów

Sonda
Imiona dla dzieci: tradycyjne czy nowoczesne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE