Córka Hanny Lis bez stanika. Tak Ania pozuje topless [ZDJĘCIE]

2020-09-20 0:45 MGa
Hanna Lis błaga o modlitwę
Autor: AKPA

Anna Kozińska ma 19 lat i niedawno zdała maturę. Jest córką znanej dziennikarki Hanny Lis (50 l.) i Jacka Kozińskiego. Jej starsza siostra Julia (21 l.) mieszka na co dzień w Holandii, gdzie studiuje. Ania swoją urodą śmiało mogłaby zawojować świat modelek oraz wziąć udział w show "Top model".

Córka Hanny Lis opublikowała ostatnio na instagramie bardzo odważne zdjęcie, na którym pozuje topless. Czy taka fotografia oznacza, że Ania gotowa jest by zostać zawodową modelką. Na razie nie wiadomo, co chce robić po szkole średniej. W wywiadzie sprzed roku, była prezenterka "Panoramy" zrdadziła, że jej młodsza córka także zamierza studiować poza Polską. - Po wizycie w Muzeum Watykańskim zadzwoniła oburzona tym, że zwiedzający macają rzeźby, jakby to był sklep Zary, a nie świątynia sztuki". Jest bardzo dobrym fotografem, ale chce studiować historię sztuki - powiedziała dziennikarka w rozmowie z magazynem "Viva".

To mówiła z kolei o starszej córce. - Julia jest w stałym związku, ma świetnego chłopaka, Holendra, bardzo czułego, troskliwego, opiekuńczego. Razem gotują, lubią dom. I jeszcze jeden walor: Thomas ma 194 centymetry wzrostu, wreszcie się nie martwię, jak to moje dziecko dotrze noca do domu - wyznała Hanna Lis. Julia Kozińska studiuje w Amsterdamie communication science - połączenie PR, marketingu i zarządzania mediami. 

Taką jazdę po marihuanie miała Hanna Lis. Niebezpieczna przygoda

Wzruszający gest księdza po śmierci mamy Hanny Lis. Może służyć za przykład

Wyświetl ten post na Instagramie.
🦋practice what you preach🦋 Post udostępniony przez Ania (@ania_kozinska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🧀eyeing my mac n’ cheese Post udostępniony przez Ania (@ania_kozinska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Thomas Bregman (@thomas_bregman)

Zdjęcia topless od niedawna pokazuje w mediach społecznościowych także Marianna Kowalewska (24 l.), aktorka znana z "Pułapki", która choruje na dość wstydliwą chorobę.

Młoda gwiazda TVN o swojej ciężkiej chorobie. Pokazała MOCNE ZDJĘCIA

Gwiazda „Pułapki” TVN topless

Gra Ewę w serialu "Pułapka". Marianna Kowalewska to córka znanego aktora

Wyświetl ten post na Instagramie.
💎💎💎 #goodmorning #babe #tattoo Post udostępniony przez Marianna Kowalewska 🌙 (@mariankakowalewska)
Najnowsze