Daniel Martyniuk pogodzi się z byłą żoną? Interweniował znany radiowiec

2020-10-17 5:24 dav
Daniel Martyniuk przepraszał byłą żonę w radiu
Autor: Vox FM Daniel Martyniuk przepraszał byłą żonę w radiu

Mówią, że czas leczy rany. Czy w przypadku Eweliny (21 l.) i Daniela (31 l.) Martyniuków jest to jednak możliwe? Byli już małżonkowie rozstawali się na oczach całej Polski i zostali bohaterami najgłośniejszego rozwodu ostatnich lat. Czy na oczach wszystkich także się pogodzą? Paweł Pawelec z VOX FM chciał to sprawdzić.

Kiedy kilka dni temu młody Martyniuk odebrał telefon, nie spodziewał się, że po drugiej stronie jest znany radiowiec z audycji „Kochaj albo rzucaj”, w której godzi on skłócone ze sobą pary.

– Czy nie chciałbyś wyciągnąć do niej ręki? – zapytał Pawelec. Zaskoczony Daniel początkowo nie chciał rozmawiać. – Chcę, żebyś pokazał, że masz klasę – zachęcał go radiowiec. – No mam klasę – odparł bez zawahania Martyniuk. – Ja się po prostu w złym kraju urodziłem. Robią z tego nie wiadomo co, tego się nie da czytać, bo już nie wiadomo, o co chodzi – narzekał.

Zobacz: Syn Martyniuka w "Kochaj albo rzucaj" z WYSTRASZONĄ byłą żoną. Pogodzili się na antenie?

Zgodnie z formułą programu radiowiec zadzwonił do Eweliny. – Mam ogromny szacunek do pana i zostaję przy tym, że nie będę tego komentować. Nie powiem nic, także nie dowie się pan niczego – zaczęła mówić, dodając, że nie działa pod dyktando rodziców, jak twierdzi rodzina Daniela.

– Starałam się mu pomóc, nie mam żadnych wyrzutów sumienia, bo robiłam wszystko, co w mojej mocy. Jeżeli Daniel chciałby czegoś szczerze, to chciałabym, żebyśmy to załatwili pomiędzy sobą, a nie poprzez rozmowy z dziennikarzami – kontynuowała Ewelina.

Zabrzmiało to obiecująco. Zgoda jest jednak możliwa.

Syn Martyniuka wrócił do byłej narzeczonej.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze