Doda gotowa na nowy związek. Stawia jednak warunki

2021-07-31 5:00
Doda szuka faceta
Autor: instagram Doda szuka faceta

Wygląda na to, że Doda (37 l.) pogodziła się już z tym, że jej związek z Emilem Stępniem (44 l.) należy do przeszłości i nic tego nie zmieni. Piosenkarka, która wypoczywa teraz z przyjaciółmi w Grecji, ogłosiła, że jest singielką i że… chciałaby to zmienić. Ma jednak pewne warunki!

Po ogłoszeniu rozstania z producentem filmowym, Doda została przyłapana na spotkaniu z Maxem Hodgesem (40 l.), amerykańskim aktorem. Co ciekawe, kiedy mężczyzna wyjechał z Polski, Doda wybrała się do apteki, by kupić test ciążowy. Najnowszy wpis wskazuje, że o ciąży nie ma jednak mowy. „Singielka ma wakacjach. Nie pije alkoholu, nie daje rady na słońcu, męczy mnie głośna muzyka. Starzeje się. I na pewno tak kogoś poznam” - zażartowała pod zdjęciem, na którym w bikini wyleguje się na hamaku.

Anna Mucha zwolniona z TVP. Zdradza kulisy. Co z "M jak miłość"?

Fani natychmiast zaczęli ją pocieszać, zapewniając, że wkrótce na pewno pozna kogoś wartościowego. Zdjęcia w kusym bikini, które znalazły się na jej profilu, miały chyba zachęcić potencjalnych kandydatów. Doda stawia jednak warunki: "Nigdy w życiu nie będę z kimś, kto pije codziennie lub nawet co weekend. Nie dogadamy się. Nie ma sensu się zmuszać. Ani do picia, ani do niepicia. Ja po prostu stawiam już sprawę jasno” - napisała.

Doda szokuje jak nigdy! Jej najnowsze zdjęcia to sam seks. Mąż zobaczy, co stracił. Musicie też to obejrzeć

Doda: Królowa nie chce grać koncertów. Wszystko przez szczepienia. Poznajcie szczegóły!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE