Anna Mucha zwolniona z TVP. Zdradza kulisy. Co z "M jak miłość"?

2021-07-29 12:32
Anna Mucha zwolniona z TVP
Autor: AKPA Anna Mucha zwolniona z TVP

Anna Mucha (41 l.) była jurorką w drugiej edycji "Dance Dance Dance". Kiedy gruchnęła informacja o trzeciej odsłonie tanecznego show, gwiazda była pewna, że ponownie zasiądzie za stołem jurorskim. Tak się jednak nie stało. Jej miejsce zajęła Joanna Jędrzejczyk (34 l.), co zabolało Muchę. Dlaczego tak się stało? I co dalej z rolą w "M jak miłość"?

- Pamiętaj o tym, że straciłam posadę w "Dance Dance Dance". Zostałam zwolniona, bo zostałam zwolniona - nazywajmy rzeczy po imieniu - powiedziała w rozmowie z Magdą Mołek (45 l.) zapytana o współpracę z TVP. - W momencie, kiedy się rozstawaliśmy, mimo pandemicznych warunków, żyłam w przekonaniu, że ta seria została przedłużona i to miejsce będzie tam na mnie czekało. Taka była też umowa. I któregoś dnia po prostu dowiedziałam się, że jest inaczej. Próbowałam jeszcze na ten temat rozmawiać, dyskutować, ponieważ uważam, że jest to bardzo fajny format, bardzo fajny program, ale niestety nie było takiej możliwości - dodaje.

Anna Mucha w środku nocy baluje na ulicy i całuje się z facetem. Szokujące zdjęcia paparazzi

Wygląda na to, że prawie pół roku po tych wydarzeniach, Mucha wydaje się być pogodzona z decyzją TVP. - Powiem tak, wspinając się na wyżyny dyplomacji, że oczywiście jest to decyzja pracodawcy, nadawcy, czyli telewizji publicznej, i muszę to uszanować. Nie będę szturmem zdobywała anteny - dodała. 

Fanów aktorki uspokajamy - nie zniknie ona z "M jak miłość" w którym gra Magdę. 

Anna Mucha pojechała nad Zegrze. Wielka afera! "Ktoś tu robi siku do wody". Gwiazda M jak miłość w krępującej sytuacji

Anna Mucha planuje powiększyć rodzinę?

ZOBACZ: Wyszło na jaw, jak rodzice Piaska odkryli o nim prawdę. Marzyli o wnukach!?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE