Dowbor pokazał intymne miejsce Koroniewskiej. Mówi o MANKAMENCIE [ZDJĘCIE]

2020-02-21 22:16 MGa
Koroniewska pokazała majtki
Autor: Marek Kudelski Aktorka na pokazie Winter Queen Fashion Show by Susan Swimwear

Ostatnio o Joannie Koroniewskiej (42 l.)było głośno za sprawą domniemanej ciąży. Był gwiazda "M jak miłość" wyjaśniła, że nie spodziewa się dziecka. Jednak teraz o aktorce z pewnością będzie głośniej, za sprawą Macieja Dowbora (42 l.), który pokazał intymne zdjęcie żony.

Joanna Koroniewska odpisała na kąśliwy komentarz męża o jej ciele -  NICZEGO między nogami nie posiadam choć @maciej_dowbor twierdzi, że jestem babą z jajami.  Ja nawet śmiem uważać, że czasami MOJE COJONES są większe od wyżej wymienionego. (...) Dziękuję też za WSZYSTKIE słowa troski. O TEN wystający element. To CIEŃ, ale ciekawa jestem co by dobry psychoterapeuta o NAS powiedział bo JA ZAUWAŻYŁAM to SAMO co WIĘKSZOŚĆ i z premedytacją nie zawahałam się go użyć - napisała aktorka na Instagramie.

Koroniewskiej chodziło o zdjęcie, które Dowbor umieścił niemal w tym samym czasie w mediach społecznościowych. Prezenter zakreślił czerwonym kółkiem fragment ciała żony znajdujący się przy majtkach od bikini. - Ostatnie zdjęcie na profilu mojej żony i pewien drobny mankamencik wywołuje co raz większe zamieszanie w sieci. W związku z tym chciałbym z pełną stanowczością zaznaczyć, że mimo wszystko to ja jestem mężczyzną w naszym związku. Mam wpływ na wiele ważnych decyzji. Na przykład wybieram markę samochodu, trasy, moment wymiany opon, oleju w silniku, a czasem @joannakoroniewska pozwala mi nawet prowadzić. Uważam, że w ŚWIETLE ( używam tego słowa z pełną premedytacją) zaistniałych faktów to i tak dużo - napisał Dowbor na Instagramie.

Przypomnijmy, że Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wypoczywają na Wyspach Kanaryjskich. Spotkali tam Barbarę Kurdej-Szatan z mężem.

Koroniewska w trzeciej ciąży? Eksponuje figurę w Hiszpanii

M jak miłość. Joasia spotka się z Małgosią. Córka Mostowiaków straciła pamięć! WIDEO

Najnowsze