Edyta Górniak do córki Kasi Kowalskiej w śpiączce: Włącz w głowie program samoregeneracji

2020-04-07 15:43 doll
Kasia Kowalska, Ola Kowalska
Autor: AKPA/Instagram Kasia Kowalska, Ola Kowalska

Córka Kasi Kowalskiej (47 l.) od niemal dwóch tygodni przechodzi trudne chwile. Jak poinformowała sama artystka, 23-latka trafiła do szpitala w Londynie. Tamtejsi lekarze zadzwonili do niej, by wyraziła zgodę na intubację. Z pierwszych doniesień wynikało, że stan Oli jest bardzo ciężki... Co teraz? Dziewczyna otrzymała niespodziewane wsparcie!

Niestety, wszystko wskazuje na to, że stan córki Kasi Kowalskiej jest stabilny, ale poważny. Jak dowiedzieliśmy się przed weekendem, lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej. Najgorsze jest to, że piosenkarka z powodu zamkniętych granic nie może dotrzeć do Londynu, więc pozostaje jej siedzenie i czekanie. Pomóc chciała Dominika Kulczyk, ale okazało się to niemożliwe...

Dramat Kasi Kowalskiej. Nie chcą oddać jej córki [NOWE FAKTY]

Przed trafieniem do szpitala córka Kasi Kowalskiej korzystała z uroków życia w Londynie. 23-latka studiuje modę, więc jej konto na Instagramie pełne było stylizacji i projektów wykonywanych na zajęcia. Nie wszyscy zauważyli jednak, że Ola Kowalska prowadzi także drugie konto, poświęcone wyłącznie swojej pracy i modowym fascynacjom. To drugie oblicze nie jest tak popularne jak jej powszechnie znane konto. Okazuje się jednak, że baczną obserwatorką talentu Oli jest... Edyta Górniak.

Córka Kasi Kowalskiej zarażona koronawirusem - Informacja o jej stanie zdrowia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piosenkarka zadeklarowała "wyjątkowe" wsparcie dla chorej 23-latki. Napisała na Instagramie, że łączy się z nią w modlitwie, a zupełnie zawodowo - że stylizacje Oli pasują do jej klipu. Oprócz tego poradziła 23-latce przebywającej w śpiączce, by "włączyła program samoregeneracji"... Udana rada?

- Genialne do clipu dla mnie ❤️ Kotek masz wszystkie możliwości przed sobą. Masz młody silny organizm. Włącz w głowie program samoregeneracji. Obudź go siłą woli. Zaufaj! swojej sile. Wspieram dodatkowo Modlitwą - napisała Edyta.

Górniak wspiera córkę Kowalskiej
Autor: Instagram Górniak wspiera córkę Kowalskiej
Najnowsze